Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative Inspire P5800 + kolumny

aswertyui 31 Sie 2018 19:11 378 0
    aswertyui
    Poziom 9  
    Hej.
    Mam pewien problem. Bo od pewnego czasu korzystałem z zestawu Creative Inspire P5800, ale tak, że zamiast obu przednich satelit miałem podłączone kolumny z trzema głośnikami wysoko, średnio i nisko tonowymi. Kolumny nie mają zwrotnic, więc podłączyłem to tak, że do jednej kolumny szły dwie pary przewodów. Jedna para to był zwykły sygnał. Taki jak szedł do satelity i on sterował wysoko i średnio tonowym głośnikiem, a druga para przewodów zasilała niskotonowy głośnik. Wykorzystałem do tego sygnał, który standardowo poruszał głośnik w subwooferze.

No i do tej pory wszystko było super. Grało to o dziwo naprawdę nieźle. Ale pojawił sie problem. Przeprowadziłem się i teraz mam w salonie pod tynkiem puszczoną tylko jedną parę przewodów do każdego głośnika. Czy da radę to jakoś na jednej parze przewodów podłączyć? Tak, żeby te kolumny grały wszystkimi głośnikami tak jak należy?

Poniżej wrzucam parę zdjęć poglądowych tego, o czym piszę.
    Creative Inspire P5800 + kolumnyCreative Inspire P5800 + kolumnyCreative Inspire P5800 + kolumnyCreative Inspire P5800 + kolumnyCreative Inspire P5800 + kolumnyCreative Inspire P5800 + kolumny