Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung WF1802WFVS + Candy - Czy można bezpiecznie ustawić na sobie

hsun 01 Wrz 2018 18:39 123 1
  • #1 01 Wrz 2018 18:39
    hsun
    Poziom 1  

Witam,

Przymierzam się do zakupu suszarki Candy Slim (GVS4 H7A1TCE) – posiadam w domu pralkę Samsung (WF1802WFVS). Czy ktoś z użytkowników ma doświadczenie w kwestii ustawienia tego typu suszarki na pralce? Obydwa urządzenia są węższe (45 cm) niż standardowe pralki (60 cm), w związku z tym większość łączników dostępnych w sprzedaży nie będzie pasować.

Jedyny łącznik jaki znalazłem to CANDY STKG KIT TD Slim (niestety, nie mogę wrzucić linku). Szczerze mówiąc nie wiem, czy będzie pasować do pralki Samsunga?

Chciałbym zamontować to bezpieczenie i nie martwić się, że urządzenie spadnie.

Pozdrawiam

0 1
  • #2 02 Wrz 2018 14:00
    Borutka
    Poziom 24  

Łącznik powinien być dedykowany do pralki, a nie do suszarki. Gwarancję dopasowania montażu masz tylko wtedy, kiedy pralka i suszarka są tego samego producenta i są dedykowane do takiego montażu. Są też łączniki uniwersalne, jednak ostateczny efekt (w tym wizualny) jest trudny do przewidzenia.
    Dostępne są również podkładki pod nóżki, umożliwiające postawienie bezpośrednio na pralce. Nie przekonałem się do tego rozwiązania, choćby ze względów estetycznych.
    Za cenę łącznika zamówisz u ślusarza stalowy stojak pomalowany proszkowo (płaciłem 150zł) i jest święty spokój.

0