Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RSH1KLBG nie chłodzi

02 Wrz 2018 09:46 840 6
  • Poziom 1  
    Witam serdecznie
    Tak jak wspomniałem, lodówka nie chłodzi. Na wyświetlaczu zaczęła migać temperatura chłodziarki, wiec wyłączyłem ją na kilka godzin. Po podłączeniu ponownie do prądu temperatura nie miga, ale utrzymuje się powyżej temperatury 20°C.
    Proszę o pomoc jeżeli ktoś z Was miał podobną sytuację.[size=0]
  • Poziom 2  
    Mam ten sam problem juz od dłuższego czasu ze swoja lodówką. U mnie serwis zdiagnozował jakieś nieszczelności w instalacji i czeka mnie chyba wymiana lodówki :-( Tą mam od 8 lat. Czy udało ci się ją już naprawić ?
  • Poziom 21  
    Chłodziarka w tym modelu ma swój parownik, wobec tego spróbuj rozmrozić chłodziarkę przez dobę najmniej, jeśli zacznie prawidłowo chłodzić to pewnie problem w odszranianiu parownika :)
  • Poziom 2  
    Sugestia była by dobra tyle tylko że w moim przypadku odmarażam ja juz co 2 miesiące
  • Poziom 2  
    Witam,
    Moja lodówko-chłodziarka side-by-side RSH1 KLBG nie chłodzi. Zamrażarka działa prawidłowo, natomiast nie chłodzi lodówka. Wyświetlacz temp lodówki miga. Około rok temu musiałem rozmrozić lodówkę ze względu na oszronienie, które blokowało wiatrak wentylatora (słychać było charakterystyczny dźwięk ocierającego się o lód wiatraka), ale pomimo tego lodówka chłodziła. Obecnie ten sam dźwięk był słyszalny tylko przez kilka godzin, a następnie temperatura w lodówce wzrosła i obecnie nie chłodzi.
    Proszę o poradę jak poradzić sobie z tym problemem.
  • Poziom 21  
    Gorek1916 napisał:
    Sugestia była by dobra tyle tylko, że w moim przypadku odmarażam ja juz co 2 miesiące
    Wobec tego problem z odszranianiem parownika, usterka do usunięcia przez rozgarniętego serwisanta :)
  • Poziom 2  
    bubu64 napisał:
    Gorek1916 napisał:
    Sugestia była by dobra tyle tylko, że w moim przypadku odmarażam ja juz co 2 miesiące
    Wobec tego problem z odszranianiem parownika, usterka do usunięcia przez rozgarniętego serwisanta :)

Dziękuję za odpowiedź. Tylko gdzie znaleźć takiego rozgarniętego serwisanta w Warszawie?
    Jeżeli ktoś ma na ten temat sugestię, to proszę o wiadomość na priv.