Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Skoda octavia 1.8 20v agnPo zmianie silnika nie odpala

03 Wrz 2018 19:21 222 7
  • Poziom 2  
    Witam, po włożeniu silnika nie odpala, komputer pokazuje zwarcie masy na wtryskach, silnik przed przekładka normalnie odpalił wjechał sam na garaż nie było żadnego problemu, silnik wyjęty cały y z instalacja kwestia a włożyć wpiąć, schody zaczęły się gdy się okazało że typ instalacji jest inny i główna kostka jest w innym miejscu, kabli było tyle samo takie same kolory więc przełożyłem kostke z instalacji starego typu poza tym, nie było żadnej innej ingerencji z mojej strony immo gaśnie, jedyna szansa jaka jest na odpalenie na okolo 3s jest zresetowanie komputera. Proszę o pomoc pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    Jak mogły być takie same silniki skoro kostki inne?

Napisz co tam pokręciłeś.
  • Poziom 2  
    Inny typ instalacji po lifcie kostka główna łączy się w innym miejscu i jest inna przed liftem było to rozwiązane inaczej

Dodano po 7 [minuty]:

Silnik z przed lifta wsadziłem do polifta
  • Poziom 43  
    Czemu nie przełożyłeś instalacji na silniku? Przeciez to godzinka roboty.
    Teraz nie wiadomo co pomieszane.
    SIlnik ten nowy też AGN?
  • Poziom 2  
    Właśnie o to chodzi ze nic oprócz tej kostki. Silnik wyjołem bez odłączania instalacji, licznik oraz stacyjkę wymieniłem, robiłem wcześniej taką przekładkę tylko wczesniej to był przedlift,
  • Poziom 43  
    ZObacz czy włącza się pompa paliwa i czy napięcie dochodzi do wtryskiwaczy.
  • Poziom 38  
    SpejsonPL napisał:
    Witam, po włożeniu silnika nie odpala, komputer pokazuje zwarcie masy na wtryskach, silnik przed przekładka normalnie odpalił wjechał sam na garaż nie było żadnego problemu, silnik wyjęty cały y z instalacja kwestia a włożyć wpiąć, schody zaczęły się gdy się okazało że typ instalacji jest inny i główna kostka jest w innym miejscu, kabli było tyle samo takie same kolory więc przełożyłem kostke z instalacji starego typu poza tym, nie było żadnej innej ingerencji z mojej strony immo gaśnie, jedyna szansa jaka jest na odpalenie na okolo 3s jest zresetowanie komputera. Proszę o pomoc pozdrawiam.

Teraz ratuje Cię schemat z tych dwóch wersji i porównanie.
  • Poziom 2  
    Kostki w podszybiu, w kostkach były pozamieniane kable, zmieniłem i wszystko działa, dzięki za pomoc.