Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Spawarka PARKSIDE PFDS33 B3 spawanie tłumików samochodowych

duxxx 03 Sep 2018 20:58 6444 7
    duxxx
    Level 10  
    Cześć czy ktoś z was spawał tłumiki samochodowe w.w spawarka? zamierzam zakupić spawarkę do celów hobbistycznych, chce kilka dziur w tłumiku jak i w karoserii pospawać,
    Czy prąd max 90A będzie wystarczający do spawania blach, rur tłumików oraz karoserii?
    Prosze dostosować temat .Regulamin 3.1.15. [T.M.]
    duxxx
    Level 10  
    tylko to jest sprawarka na drut samo osłonowy.
    Maciekzol
    Level 6  
    Kupiłem, przetestowałem i oddałem, wiem że dużo zależy od egzemplarza ale to było tragiczne doświadczenie. Podajnik drutu żył własnym życiem, raz podał raz nie. Druga sprawa, drut samoosłonowy wydziela podczas spawania jeszcze więcej syfu niż elektroda otulona, w moim przypadku nie dałem rady spawać bo mgła w piwnicy :P. Brakuje płynnej regulacji prądu, raz paliło raz nie przetapiało.
    duxxx
    Level 10  
    Kupiłem spawarkę. Cieżko bo cieżko spawa się cienkie blachy. Tłumik pospawałem, dziurę w nadkolu samochodowym posprawałem po godzinie walki. Dać się da spawać blachy, kwestia ustawienia spawarki, a dwa jak blacha jest bardzo cienka i osłabiona przez korozje to bardzo cięzko pospawać. Ale za tą cene warto było zaryzykowąć. Jestem zadowolony
    WędkarzStoLica
    Level 31  
    Bardzo mądry wybór :D Jakoś mnie ominął ten temat niestety, bo wybił bym Ci ten szmelc młotkiem z głowy. Wyrzuciłeś kasę do śmietnika :) I nie mów, że jesteś zadowolony bo nikt w to nie uwierzy. No po prostu - nie ma gorszego migomatu na świecie.
    duxxx
    Level 10  
    za tą kase co innego lepszego kupisz- nic!. Jestem zadowolony bo nie muszę jeździć prosić się spawać małe dziurki czy urwane śruby. A to że użyje ja 5 razy w roku to wystarczy.
    Ma spawarka swoje duże wady ale ale.... Grubsze blachy, rury spawa poprawnie. Wiadomo to nie spawarka za 2000zł, wiec idealnej pracy nie można od niej wymagać.
    WędkarzStoLica
    Level 31  
    Dołożyłbyś ze 200zł i kupił coś dużo lepszego.
    Tego nawet się nie opłaca przerabiać na butlę :(