Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Falownik Altivar 11- wyświetla błąd inF

hapaadam 04 Sep 2018 20:33 1596 8
    hapaadam
    Level 2  
    Wyświetla błąd inF

Nie pomaga resetowanie ani odłączanie zasilania

Przeglądałem tematy na forum dotyczące tego falownika ale nie znalazłem podobnego błędu

Proszę o podpowiedź. Dziękuję
    hapaadam
    Level 2  
    Dziękuję za pomoc.
    Interstellar
    Level 7  
    Chciałbym wznowić temat. Wyświetla mi się identyczny komunikat nie wiem jak zniwelować błąd. Zgodnie z instrukcją sprawdziłem kompatybilność magnetyczną, zmieniłem miejsce zainstalowania napędu. Nie wiem czy urządzenie jest sprawne (posiadam tylko informację, że urządzenie było naprawiane) i czy przyczyna nie leży w potopionych wyjściu (widoczne na zdjęciu).
    Falownik Altivar 11- wyświetla błąd inF
    IDM Automatyka
    Level 7  
    Czy błąd pojawia się jak tylko zostanie podane napięcie na zasilanie falownika, czy dopiero przy próbie uruchomienia?
    Interstellar
    Level 7  
    Po podłączeniu urządzenia do źródła zasilania przez kilka sekund pojawia się "---", po czym pojawia się błąd inf. Przemiennik uruchamiałem zarówno bez silnika jak i z silnikiem, za każdym razem pojawia się ten sam błąd.
    IDM Automatyka
    Level 7  
    Proponuję zresetować ustawienia falownika do ustawień fabrycznych. Niestety po tej operacji falownik skasuje całą aktualną konfigurację i konieczna będzie ponowna parametryzacja urządzenia. Rozwiązanie pozwoli wyeliminować błąd wynikający z nieprawidłowej konfiguracji urządzenia.
    hapaadam
    Level 2  
    Pomocna okazała się instrukcja do falownika otrzymana dzięki pomocy doradcy