Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ryzen msi - Nowy komputer nie wyświetla obrazu

05 Wrz 2018 06:37 462 3
  • Poziom 2  
    Cześć wszystkim. Niedawno złożyłem swój PC problem w tym że nie wyświetla obrazu. Dołączyłem wszystkie zbędne podzespoły, jednak to nie pomogło. Komputer startuje zapala uruchamia się wiatrak wentylator od procesora i karta graficzna zaczyna się kręcić. Dioda od CPU się zapala, następnie od dram. Po kilku sekundach komputer przechodzi w bieg jałowy i diody gasną, ale za to zapalają się podświetlenia od płyty głównej. Piny sprawdzałem. Po wyciągnie ci wyjęciu Ramu wiatrak wentylator od procesora pracuje szybko i dioda od CPU zapala się, po czym po chwili gaśnie.
    Specyfikacja
    Procesor: ryzen 2700x
    RAM g skill 2x8 GB ddr DDR4 3200mhz MHz
    Plyta główna: msi gaming pro carbon x 370
    Karta graficzna Gf wf 1080 oc OC
    Zasilacz be quiet pure power 10 600w W
    Baterie wyciągnąłem na całą noc, nie dało to żadnego efektu. Głośnika systemowego nie posiadam więc nic nie pipa. Ma ktoś pomysł co to może być? Monitor działał na ze starym komputerem.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Aktualizacja biosu powinna pomóc o ile nie była robiona ale do niej potrzeba procesor który był obsługiwany przez bios płyty czyli jakiś np. Ryzen 1600
  • Admin grupy komputery
    Para7 napisał:
    Czy są jakieś inne możliwości zanim oddam komputer do serwisu?
    Kupić (pożyczyć) starszy procesor, np. AD940XAGM44AB który działa na pierwszej wersji BIOS płyty gł.