Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik pokojowy Tybox 117 - nocne hałasy

05 Wrz 2018 15:12 219 5
  • Poziom 4  
    Witam, mam ogrzewanie gazowe, piec sterowany sterownikiem Tybox 117. Jestem z niego b. zadowolony, lecz wisieć on musi w moim pokoju i strasznie mnie denerwuje, kiedy w nocy się załącza i wyłącza, ponieważ pstryka. W dzień tak tego nie słychać, ale w nocy jest to dość denerwujące. Czy można to jakoś wyeliminować? Sterownik jest przewodowy, a mój pokój to najlepsze miejsce dla niego.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 38  
    szarik1404 napisał:
    lecz wisieć on musi w moim pokoju

Sterownik mierzy temperaturę w tym miejscu w którym jest. Dlaczego nie możesz go umieścić gdzie indziej , przecież temperatury w całym mieszkaniu są prawie takie same ? Wtedy nie słyszałbyś " pstrykania " . :D
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 4  
    No właśnie nie może wisieć gdzieindziej.Moje pytanie dotyczy, czy można wyeliminować to pstrykanie.
  • Poziom 38  
    szarik1404 napisał:
    czy można wyeliminować to pstrykanie.

To załączanie i wyłączanie przekaźnika , nie da się wyeliminować . Kup inny model , może nie będzie taki głośny.
    Mam AURATON-a i prawie w ogóle go nie słyszę , ale słuch może mam słabszy ? :D
  • Poziom 36  
    Witam. Te sterowniki deltadore tybox tak mają, przekaźnik pstryka i nic się nie poradzi, wersje radiowe (bez przewodowe nie mają tego problemu). Auraton, euroster, solter i salus teraz mają inne konstrukcje i patenty, kiedyś było z nimi podobnie jeśli chodzi o pstrykanie.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 4  
    Jestem z niego b.zadowolony,ale jeśli tak ma , to chyba kupie wersje bezprzewodowa ,jest identyczna,ale można na noc przenieść,dziekuje, zamykam.