Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

megane II 1.5 dci - przekładka silnika Renault Megane II z delphi na siemens

05 Wrz 2018 18:36 390 7
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich, mam gigantyczny problem i proszę o pomoc !!! przełożyłem silnik megane 2 z roku 2003 osprzęt delphi na simens z roku 2005 silniki 1.5 dci , ale wtyczki nie pasują w rozdzielni pod maską z bezpiecznikami , napiszcie czy już ktoś robił takie przeszczepy i czy jest możliwość przepięcia kabli ???
    Z góry dziękuje za zainteresowanie .
  • Poziom 42  
    szymitsu21 napisał:
    Gdzie dokładnie masz inne wtyczki?

Do UPC, w polifcie jest inny moduł
  • Poziom 2  
    Wtyczki się różnią na rozdzielaczu z bezpiecznikami w komorze silnika , mam oczywiście od tego nowego modelu (simens) całą instalacje silnika , ale różnią się wtyczki wychodzące ze środka samochodu , kolory kabli są prawie takie same jeszcze dokładnie nie sprawdzałem.

Dodano po 3 [minuty]:

Ten UPC, to ten pod kolumną kierowniczą , bo mam obydwa od starego i nowego niczym z zewnątrz się nie różnią oczywiście chodzi mi o wtyczki .
  • Poziom 42  
    vivio2 napisał:
    Ten UPC, to ten pod kolumną kierowniczą

Pod kierownicą jest UCH, UPC jest obok akumulatora i on zmienił się w polifcie.
  • Poziom 2  
    Mam oczywiście ten od tego nowego i tylko pytanie czy mogę tam jakoś przylutować stare kable które wychodzą z wnętrza samochodu ???

Dodano po 1 [minuty]:

A chyba że chodzi o ten centralnie za akumulatorem w takiej aluminiowej obudowie , ten też mam od tego nowego.
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Nie sprawdzisz,. nie dowiesz się, ja niestety nie pomogę bo takiego przeszczepu nie robiłem. Myślę jednak, że może to się udać, montowałem np. zegary poliftowe z językiem PL w modelu przedliftowym i działało to bez problemu czyli komunikacyjnie dogadują się stare z nowymi.
  • Poziom 2  
    Dzięki , chyba spróbuje , początkowo chciałem wymienić całą instalacje w wewnątrz , ale wiele elementów nie pasuje ,ponieważ to Anglik i wszystko jest po drugiej stronie . Dzięki za od[powiedz .