Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

megane II 1.5 dci - przekładka silnika Renault Megane II z delphi na siemens

vivio2 05 Sep 2018 18:36 882 7
    vivio2
    Level 2  
    Witam wszystkich, mam gigantyczny problem i proszę o pomoc !!! przełożyłem silnik megane 2 z roku 2003 osprzęt delphi na simens z roku 2005 silniki 1.5 dci , ale wtyczki nie pasują w rozdzielni pod maską z bezpiecznikami , napiszcie czy już ktoś robił takie przeszczepy i czy jest możliwość przepięcia kabli ???
    Z góry dziękuje za zainteresowanie .
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    milejow
    Level 43  
    szymitsu21 wrote:
    Gdzie dokładnie masz inne wtyczki?

Do UPC, w polifcie jest inny moduł
    vivio2
    Level 2  
    Wtyczki się różnią na rozdzielaczu z bezpiecznikami w komorze silnika , mam oczywiście od tego nowego modelu (simens) całą instalacje silnika , ale różnią się wtyczki wychodzące ze środka samochodu , kolory kabli są prawie takie same jeszcze dokładnie nie sprawdzałem.

Dodano po 3 [minuty]:

Ten UPC, to ten pod kolumną kierowniczą , bo mam obydwa od starego i nowego niczym z zewnątrz się nie różnią oczywiście chodzi mi o wtyczki .
    milejow
    Level 43  
    vivio2 wrote:
    Ten UPC, to ten pod kolumną kierowniczą

Pod kierownicą jest UCH, UPC jest obok akumulatora i on zmienił się w polifcie.
    vivio2
    Level 2  
    Mam oczywiście ten od tego nowego i tylko pytanie czy mogę tam jakoś przylutować stare kable które wychodzą z wnętrza samochodu ???

Dodano po 1 [minuty]:

A chyba że chodzi o ten centralnie za akumulatorem w takiej aluminiowej obudowie , ten też mam od tego nowego.
  • Helpful post
    milejow
    Level 43  
    Nie sprawdzisz,. nie dowiesz się, ja niestety nie pomogę bo takiego przeszczepu nie robiłem. Myślę jednak, że może to się udać, montowałem np. zegary poliftowe z językiem PL w modelu przedliftowym i działało to bez problemu czyli komunikacyjnie dogadują się stare z nowymi.
    vivio2
    Level 2  
    Dzięki , chyba spróbuje , początkowo chciałem wymienić całą instalacje w wewnątrz , ale wiele elementów nie pasuje ,ponieważ to Anglik i wszystko jest po drugiej stronie . Dzięki za od[powiedz .