Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia Lumia 635 - Aktualizacja do windows 10

08 Wrz 2018 10:45 858 9
  • Poziom 12  
    Witam serdecznie, dostałem ten telefon od znajomego. Pierwszy raz mam w rękach telefon z tym systemem. Jest tu wersja 8.10 i w dziale aktualizacje jest napisane "Teraz nie możemy sprawdzić aktualizacji (80072f8f)" Proszę o porady
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Data, godzina i strefa czasowa dobrze ustawiona? Pewnie próbowałeś go resetować? Jeśli to nie pomoże to przychodzi mi tylko do głowy przeinstalowanie softu przez Lumia Recovery Tool. Dodatkowo z tego co pamiętam to wersja z 512mb RAM nie dostała aktualizacji do Windows 10
  • Poziom 12  
    Datę zmienię bo zła faktycznie, a jak sprawdzić ile RAM bo w pamięci nie widzę
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Po numerze RM-xxx i tym co jest dalej napisane
  • Poziom 12  
    No właśnie szukam na necie informacji i też znalazłem coś dotyczącego tego numeru. U mnie jest RM-974_1092 nic mi to nie mówi
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Wpisz numer imei na np. imei.info i będziesz miał po prawej specyfikacje
  • Poziom 12  
    512MB jest napisane, gdy szukam teraz aktualizacji jest napisane, że jest aktualny system. Więc chyba nic nowszego dla tego modelu nie będzie.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Jedynie przerobka po odblokowaniu bootloadera, np stad. W praktyce duzo nie zyskasz a Windows, niezaleznie czy 8 czy 10 to martwy system praktycznie bez aplikacji.
  • Pomocny post
    Moderator - GSM
    blahfff napisał:
    Jedynie przerobka po odblokowaniu bootloadera

Radził bym uważać przy odblokowywaniu bootloadera bardzo łatwo uszkodzić telefon, a później to już tylko naprawa po testponcie.
    Według mnie nie ma sensu robić aktualizacji. Tak jak napisał kolega blahfff to są już martwe systemy na telefon i niema sensu kombinować.
  • Poziom 12  
    Dziękuję za pomoc, w takim razie nic nie zmieniam.