Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki laptop kupić, Intel, 4 rdzenie, FHD, MAt,

08 Wrz 2018 16:18 165 2
  • Poziom 11  
    Witam.
    Czy może mi ktoś podpowiedzieć model laptopa.
    Moje oczekiwania: Procesor Intel, wydaje mi się, że 4 rdzenie lub więcej, dodatkowa grafika (preferuję NVidia ale się nie upieram), matryca fhd, ekran matowy, dotykowy, 13-15cali (myślę, że 14 najlepszy), gdyby się składał w tablet - super. Klawiatura podświetlana, usb3.0 - fajnie by było, ale przeżyję bez, napęd dvd - czasem coś się gra, ale mogę też mieć zewnętrzny.
    Szukam czegoś używanego, ze względu na cenę i fakt, że praca na zewnątrz, w różnych warunkach. Do czego? Głównie do programów sterujących oświetleniem imprez - (interfejs programu czarny, więc dlatego mat, bo już pracowałem na glare i nie było to miłe, dotyk, bo wspiera to interfejs programu), wizualizery 3d - (dlatego dodatkowa karta graficzna), generalnie uruchomionych kilka programów na raz (różne interfejsy midi, łączniki, konwertery itp, - (dlatego wydaje mi się , że 4 rdzenie, żeby się nie ciął w trakcie.
    Ewentualnie nowy, w jakiejś przyzwoitej cenie.
    Będę wdzięczny również za kierunek w jakim szukać.
    Przeglądałem oferty typu dell XT3, I ATG, ale jakoś mnie nie przekonują ze względu na trapiące je wady.
    Dziękuję.
  • Poziom 11  
    Myślę, że do 1,5 2k pln. No chyba że coś wartego uwagi i nie tak starego, w co warto zainwestować to jakiś okład może być. Wiem, że niewiele to mówi, ale zupełnie nie ms w tym rozeznania.