Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung DVD-D530 - zawiesza się przy wyłączaniu i brak sygnału w TV

hatezit 09 Wrz 2018 11:56 75 0
  • #1 09 Wrz 2018 11:56
    hatezit
    Poziom 9  

Witam,
    Problem dotyczy i odtwarzacza dvd jak i telewizora marki Philips model 28PHH4109/88. Chodzi mi o taki objaw, który opiszę poniżej:
    Kiedy wyłączę odtwarzacz, to na ekranie telewizora jest brak sygnału, nie mam odbioru stacji tv. Kiedy ponownie włączę odtwarzacz DVD i wyłączę, problem znika. Jest też czasami tak, jak wczoraj to miałem, że odtwarzacz dvd zawiesza się i nie mogę wyłączyć odtwarzacza. Problem znika, gdy wyjmę z gniazdka kabel i ponownie włożę do gniazdka.
    Odtwarzacz dvd Samsunga nie wiesza mi się, gdy oglądam film, to tak na marginesie.Mało oglądam filmy na dvd, ale czasami pojawia mi się taki objaw, jaki opisałem wyżej. Dodam, że telewizor jest połączony kablem hdmi z samsungiem. Nie wiem, czemu tak jest, może brak kompatybilności lub powinienem połączyć kablem euro, a mam taką możliwość.

Proszę o odpowiedź i przepraszam moderatorów, gdy znowu dałem temat w nieodpowiednim dziale. Jednak problem dotyczy obu urządzeń, bardziej wskazuje na odtwarzacz niż na telewizor.

0 0
  • Mitronik