Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Velux SML dodawanie pilota

10 Sep 2018 12:29 1407 4
  • Level 7  
    Witam,
    Mam 2 rolety zew. Velux SML + Velux Kux 110 (do niego jest dodatkowy pilot). Moje pytanie czy da się tego pilota oddać do tych dwóch rolet oczywiście nie kasując oryginalnych pilotów które były z roletami. Chodzi mi o taki efekt by tym dodatkowym pilotem z Kux 110 otwierać i zamykać obydwie rolety jednocześnie lub jedna po drugiej.
  • Level 7  
    - a czy można do rolety velux SML dodać dwa piloty?
  • Moderator of Property Security
    Velux SML to sama roleta z silnikiem, a KUX 110 to system sterowania do tychże rolet SML. Możesz podpiąć do 5 rolet do systemu KUX, lecz wszystkie będą pracowały jednocześnie. Jeżeli chcesz mieć sterowanie niezależne musisz dokupić KLR200. Nie można do samych/pojedyńczych rolet SML zaprogramować niezależnych pilotów gdyż nie posiadają one sterowników/odbiorników.
  • Level 7  
    myślałem że KUX 110 to zasilacz, ale jeśli to również sterownik to czy do tego sterownika można zaprogramować dwa piloty do jednej rolety?

efekt końcowy jaki chciałbym uzyskać: jeden pilot w pokoju który był oddzielnie z każdą roletą (i tu steruję tylko tą jedna roletą), a na dole w salonie jeden pilot który zasłoni\odsłoni wszystkie okna na raz.
    Nie wiem czy to jest jaki problem dla veluxa?
    mam tak zrobione z roletami nice
  • Level 7  
    znalazłem rozwiązanie - temat zamknięty.