Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktualizacja PARROT CK3100

10 Wrz 2018 16:56 1422 3
  • Poziom 9  
    Witam

Mam problem z aktualizacją PARROT CK3100 . Mam program Parrot Software Update Tool robie tak jak być powinno i wyskakuje mi komunikat:
    ,,no binary file available from the parrot internet site for the moment" czyli przez neta mi nie zaktualizuje bo na stronie parrota nie ma aktualki. Czy mógłby ktoś poratować i dać plik ze spolszczeniem oprogramowania? Będę niezmiernie wdzięczny!
  • Poziom 1  
    Witam mam ten sam problem. Próbowałem wgrać aktualizację przez komputer lecz sterowniki ze strony producenta zostały wycofane. Wiem że można wgrać sterownik wyszukując do z pliku. Czy ktoś ma może plik z aktualizacją.

Problem : brak wolnej pamięci I nie zapamiętuje telefonu. Dodany telefon jest tylko jeden od początku
    Ck3100
  • Poziom 2  
    U mnie zaś wszystko idzie gładko z aktualizacją, do momentu updatu poprzez program do aktualizacji. Wywala "error occurred" coś tam i d.... Przez bluetooth łączy sie bez problemów. Zgłasza tylko pełną pamięć pomimo ponad 1Mb wolnej przestrzeni i braku telefonów na liście. Robię wszystko zgodnie z instrukcją i wciąż to samo. Cholera mnie bierze, bo na win phone działało wszystko, a po zmianie na anroida za każdym razem muszę wyszukiwać urządzenie i je parować co wkurza niemiłosiernie. Co robię źle? Albo czy Parrot jest do wyrzucenia? Dodam że rok temu aktualizowałem bo w ogóle nie widział telefonów, a teraz taka niespodzianka.