Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hisense vs Samsung - co polecacie??

Norbert Bristol 14 Lis 2018 18:22 717 39
  • #31 14 Lis 2018 18:22
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić

Norbert Bristol napisał:
    Czy sa znaczne roznice miedzy q6, a q7

Moim zdaniem nie. Ja podtrzymuję od dłuższego czasu że nie ma sensu ładować duzych piniędzy w LCD...Pozostałbym przy Q6

• #32 15 Lis 2018 19:12
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Nie dopłacałbym.
    A ile masz max kasy ?

• #33 15 Lis 2018 19:19
    Norbert Bristol
    Poziom 3  

1000-1300 £

• #34 15 Lis 2018 19:29
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Nie dopłacałbym, nie dostrzeżesz różnic.
    No i w klasie cenowej masz u Oledy i to wypasione !

• #35 20 Lis 2018 14:03
    Norbert Bristol
    Poziom 3  

A ktoś z Was się może orientuję bo właśnie wprowadzili promocje ale jest jakiś inny symbol tego telewizora. Ten na promocji teraz ma symbol QE55Q6FAMTXXU a ten którego promocja nie dotyczy ma symbol QE55Q6FNATXXU. Czy to ten sam telewizor i ewentualnie Jakie są różnice bo nigdy nie mogę tego znaleźć A jest tańszy o 200 funtów i naszykowane właśnie na Black Friday

Dodano po 1 [minuty]:

A ktoś z Was się może orientuję bo właśnie wprowadzili promocje ale jest jakiś inny symbol tego telewizora. Ten na promocji teraz ma symbol QE55Q6FAMTXXU a ten którego promocja nie dotyczy ma symbol QE55Q6FNATXXU. Czy to ten sam telewizor i ewentualnie jakie są różnice bo nigdy nie mogę tego znaleźć A jest tańszy o 200 funtów i naszykowane właśnie na Black Friday

Dodano po 3 [minuty]:

A ktoś z Was się może orientuję bo właśnie wprowadzili promocje ale jest jakiś inny symbol tego telewizora. Ten na promocji teraz ma symbol QE55Q6FAMTXXU a ten którego promocja nie dotyczy ma symbol QE55Q6FNATXXU. Czy to ten sam telewizor i ewentualnie Jakie są różnice bo nigdy nie mogę tego znaleźć A jest tańszy o 200 funtów i naszykowane właśnie na Black Friday

• #38 22 Lis 2018 09:48
    PawelChester
    Poziom 12  

Ja tylko dorzuce, ze bylem w Currysie z ciekawosci zobaczyc tv Samsunga-ue82nu8000 z tego wzgledu, ze byl jakos po £2500, mowie zobacze, bo mam 65 cali plazme ostatniej generacji Panasonica i wielkosc mi juz przeszkadza, ale ten Samsung to jedno wielkie rozczarowanie.No ale jaka cena(do wielkosci) taki tv, jedyny powyzej 80 cali w takiej cenie.Do czego zmierzam, zagadal mnie sprzedawca, potem dolaczyl drugi i tak z pol godziny mnie walkowali.Powiedzialem co mam i ze chcialbym zmienic, ale czern jest priorytetem i nie jakosc i jasnosc w dzien, ale wieczor, noc wiec przydal by sie oled, ale min 75 cali, a 80 mile widziane, a budzet £3000 wiec na chwile obecna nie ma opcji.Pytam jak dlugo trzeba czekac wg nich na taki mix-odpowiedz-8 lat.Osobiscie sie z tym nie zgadzam, moze sprzedawcy tu sie odniosa do tego?W kazdym, razie stwierdzili, ze przy tych kryteriach tylko SONY BRAVIA KD75XF9005 75" Najlepsza czern i ruch w 75 cali za ok £3000.Moze ktos to zweryfikuje?Ja sie nie decyduje, bo czern wg nich nie dorowna mojemu, a zachwalane kolory mnie nie przekonuja.W sklepie jasno wiec nie ma jak sprawdzic.Czekam na oled w nizszej cenie.

Tak czy siak 55 cali w Currysie kosztuje £1150, a 65 cali £1550.Oczywicie bierz 65, a za tydzien bedziesz mowil, ze 55 bylby bledem.Takze moze zwroc uwage na ten model?Co wy na ten tv, bo sam jestem ciekaw opini.Gwarancja standardowa 5 lat, ale w Richer Sounds jest 6 lat, ja tam kupowalem telke i nastepna tam tez kupie.Takze do rozwazenia. Hisense vs Samsung - co polecacie?? Hisense vs Samsung - co polecacie??

• #39 22 Lis 2018 10:41
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić

Żeby dogonic czerń z plazmy musiałbys mieć LCD z FALD.
    XE90 ma taki sytem i czerń jest dobra, jednak oczywiście aby być w pełni zadowlonym to OLED - tutaj jest dopiero wyraźny przeskok po przejściu z plazmy.