Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] peugeot ludix - startuje z wysokich obrotów :/

10 Wrz 2018 21:58 339 3
  • Poziom 5  
    Dobry wieczór :)
    pacjent peugeot ludix :) ( snake ) ( 2T )
    jest mały problem :( a mianowicie :
    skuter susza z dość wysokich obrotów jakieś 2/3 manetki :/
    myślałem z początku że to rolki więc zmieniłem 8,5g na 5,5 g :)
    lepiej rusza ale nadal z wysokich obr.
    pasek się nie ślizga :)
    wariat niema wyżłobień
    gaźnik 18,5 mm
    dysze seria
    iglica na przed ostatnim ząbku od góry ( została spuszczona aby zredukować spalanie ) na orginalnym ustawieniu tak samo reaguje
    mam uszkodzony rozrusznik żeby zdiagnozować problem bez osłony przekładni CVT
    dzwon sprzęgła przegrzany ( przebarwiony ) czyżby zbyt duże zużycie okładzin sprzęgła ? ( nie rozbierałem sprzęgła ale rano się za to wezmę )
    jeśli to nie sprzęgło czy może być jeszcze jakaś przyczyna ?

P.S nowa świeca z bardzo dobrym spalaniem :) dzięki za odpowiedzi :)
  • flexghzflexghz
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Takiono napisał:
    myślałem z początku że to rolki więc zmieniłem 8,5g na 5,5 g
    Złóż rolki nie lżejsze tylko cięższe np.9,5g. Lżejsze przy wyzszych obrotach powodują działanie wariatora.
  • flexghzflexghz
  • Poziom 5  
    problem był w układzie wydechowym :) był zapchany :( ale po czyszczeniu albo raczej po opukaniu i przepaleniu benzyną ekstrakcyjna wróciło mu życie :) a rolki z powrotem są 8,5 :) i tak przydały by się jeszcze odrobinkę cięższe kupie 9-9.5 g :)

MOŻE KOMUś SIĘ TO PRZYDA :D
  • Poziom 5  
    problem był w układzie wydechowym :) był zapchany :( ale po czyszczeniu albo raczej po opukaniu i przepaleniu benzyną ekstrakcyjna wróciło mu życie :) a rolki z powrotem są 8,5 :) i tak przydały by się jeszcze odrobinkę cięższe kupie 9-9.5 g :)

MOŻE KOMUś SIĘ TO PRZYDA :D

Dodano po 7 [minuty]:

wydech był zapchany wystarczyło opukać tłumik wywalić syf i przepalić przy użyciu benzyny ekstrakscyjnej