Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DAF XF105 - Wtyczki czujnika zużycia okładzin - gdzie kupić

radi22 11 Sep 2018 19:37 1338 12
    radi22
    Level 10  
    DAF XF105 - Wtyczki czujnika zużycia okładzin - gdzie kupićDAF XF105 - Wtyczki czujnika zużycia okładzin - gdzie kupićDAF XF105 - Wtyczki czujnika zużycia okładzin - gdzie kupićDAF XF105 - Wtyczki czujnika zużycia okładzin - gdzie kupić

Czy ktoś wie gdzie można kupić takie wtyczki do czujników zużycia okładzin albo same numery producenta? Szukałem już wszędzie, ale znajduje tylko podobne 2-pinowe do ABS-u. A te są tak jakby 3-pinowe, tylko jeden pin jest nie używany. Potrzebuje ich do zrobienia instalacji, potrzebna jest mi sama wtyczka albo najlepiej z kawałkiem przewodu.
    Dzięki z góry
    kisiol
    Level 20  
    to jest wtyczka czujnka ABS
    radi22
    Level 10  
    Tylko jakaś nietypowa i nie wiem skąd takie wziąć
    kisiol
    Level 20  
    to jest standardowa złącze czujników ABS w daf. Kupisz w autos intercars suder i w sklepikach z częściami do ciężarówek.
    radi22
    Level 10  
    Standardowa jest 2-pinowa, ta jest jakaś inna. Ma inne rozmieszczenie bolców
    kisiol
    Level 20  
    zobacz czy ten przewód idzie do czujnika abs. Bo klocki mają prostokątną wtyczkę przy zacisku.
    radi22
    Level 10  
    Ok, jak auto zjedzie to zobacze. Ale wydawało mi się, że idzie do czujnika zużycia okładzin
    kisiol
    Level 20  
    kolego chyba wprowadziłem Cię w błąd. Jeśli te przewody były na takim pół okrągłym drucie ,za mostem z tylu, i było zwinięty to jest czujnik.A kupić też powinieneś w tych sklepach.
    radi22
    Level 10  
    Już teraz sam nie pamiętam. Musze sprawdzić
    1991keda
    Level 14  
    Wtyczka na sto procent nie jest od ABS i nie będzie z nią pasować bo ta na foto jest większa.
    User removed account
    Level 1  
    User removed account
    Level 1