Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] vauxhall vivaro 2.0 cdti 2010 - Delphi kod bledu P0089 uzkodzony zawor regulacji

rafa0015 13 Wrz 2018 22:56 405 8
  • Poziom 9  
    Witam Szanownych forumowiczow Elektrody jest to moj pierwszy post od bardzo dawna .Stalem sie uzytkownikiem auta jak w opisie i francuska mysl techniczna mnie przerosla .Przeszukalem "google" oraz to forum w poszukiwaniu podobnego problemu i niestety nic dlatego tworze ten post .Zaczelo sie od falowania obrotow ,nastepnie zapalil sie "kluczyk " na desce rozdzielczej auto oslablo max 2800 obr.na minute brak mocy(blad jak w opisie).Pare dni byl spokoj jezdzilo normalnie ,pewnego ranka nie odpalil po kilku kreceniach wkoncu zaskoczyl ,zajechalem do pracy po 10 godzinach to samo .Problemy ze startem tryb awaryjny .Nastepnego ranka jezdzil normalnie i tak przez cztery dni .Kolejny raz zrobil ten numer to pojechalem do serwisu i zmienilem zawor regulacji cisnienia paliwa na nowy.I tutaj zaczyna sie robic ciekawie kolejne pare dni i powtorka z rozrywki ten sam kod bledu. Moze ktos ma jakies pomysly chce zaznaczyc ze samochod jak ma chwile normalnosci to pali na strzala i dysponuje pelna moca jest po prostu rewelacyjny .Post pisze w dziale elektryka i elektronika poniewaz sadze ze problemem jest okablowanie silnika ,jakies sugestie ktos ma to bardzo dziekuje .Przepraszam za rozwlekly styl pisania ale staralem sie w miare dokladnie opisac problem .Dziekuje za uwage i pozdrawiam.vauxhall vivaro 2.0 cdti 2010 - Delphi kod bledu P0089 uzkodzony zawor regulacji
  • Poziom 9  
    Kolego rafa0015 czy w tym serwisie sprawdzili chocia w jakim stanie jest paliwo ?
    Chodzi mi o to czy nie ma w nim opi趾闚 .
    Najprostsza metoda na to to paliwo z filtra ( u ciebie z obudowy wk豉du )paliwa zla do czystego szklanego naczynka lub po prostu s這ika i przy鈍ieci lampk czy nie p造waj drobne opi趾i je瞠li wymienili bez sprawdzenia tego to nowy zaw鏎 ulegnie r闚nie uszkodzeniu mechanicznemu.
  • Poziom 30  
    Pytanie co dok豉dnie zosta這 wymienione :
    czy zaw鏎 na pompie czy na rampie ?
    Je郵i mnie pami耩 nie myli to ten na pompie to zaw鏎 regulacji wydatku a ten na rampie to zaw鏎 regulacji ci郾ienia .
    Tak czy siak niedomaganie jednego czy drugiego powoduj b陰d ci郾ienia
  • Poziom 2  
    Proponowa豚ym sprawdzi kable kt鏎e id do czujnika cisnienia paliwa na pompie.
  • Poziom 30  
    Matii89 napisa:
    Proponowa豚ym sprawdzi kable kt鏎e id do czujnika cisnienia paliwa na pompie.

NA pompie nie ma czujnika ci郾ienia
  • Poziom 9  
    Dziekuje za porady jeszcze dzis sprawdze stan paliwa wzgledem opilkow a jutro zajrze na ten zawor regulacji
    cisnienia .
  • Poziom 2  
    Chodzi這 mi o regulator cisnienia paliwa.
  • Poziom 9  
    Witam mozemy zamknac temat co bylo /no coz ten zawor jest chyba wrazliwy na zapowietrzenie i zaciera sie .Uszkodzona obodowa filtra lub uszczelki przy szybkozlaczach nie wiem (powietrze w przewodzie paliwowym) (pomogl kolega obsmarowal szbkozlacza smarem )na razie wymieniam (wykluczam jedna z przyczyn)montuje inny typ filtra paliwa.vauxhall vivaro 2.0 cdti 2010 - Delphi kod bledu P0089 uzkodzony zawor regulacji przepraszam ze zawracalem d....//mam cicha nadzieje ze to bylo to .Dziekuje za zainteresowanie i chec pomocy .Pozdrawiam R.
  • Admin grupy Samochody
    Forum jest po to, 瞠by szuka rozwi您ania problemu, pomocy szukaj帷emu rozwi您ania.
    Tak瞠 nikt tu du.. nie zawraca.
    Ciesz si, ze uda這 si rozwi您a problem.