Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć komputer z tv - Różne wideo z komputera na różnych kanałach tv

Zenek191 14 Wrz 2018 13:41 201 5
  • #1 14 Wrz 2018 13:41
    Zenek191
    Poziom 2  

Drodzy koledzy. Proszę o poradę jak podłączyć bądź skonfigurować komputer z siecią tv, żeby na pierwszym programie wyświetlały się reklamy z komputera danej grupy. Na drugim kanale tv wyświetlały się reklamy innej grupy itd Na kolejnych kanałach chciałbym mieć programy telewizyjne. Proszę nie pytać mnie o sprzęt jaki posiadam, bo nie posiadam. Wszystko co potrzebne będę musiał kupić. Muszę przeprowadzić taka instalacje, lecz nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Jeśli nie trafiłem z tematem w odpowiedni dział, bardzo proszę o przeniesienie

0 5
  • #2 14 Wrz 2018 15:29
    Włodzimierz Wojtiuk
    Poziom 28  

Zenek191 napisał:
    z siecią TV

Czyli? istniejącą, do wybudowania, jak dużą?

Zenek191 napisał:
    Na kolejnych kanałach chciałbym mieć programy telewizyjne.

Proszę okreslić budżet i wymagania co do jakości obrazu, bo to raczej tanio nie będzie:

https://www.dipol.com.pl/oferta-tv-sat-modulatory-dvb-t,4975.htm

0
  • #3 15 Wrz 2018 00:36
    Zenek191
    Poziom 2  

Instalacja hotelowa ok 18 telewizorow. Powiedzmy, że obecna (o ile w ogóle jakąkolwiek już istnieje) jest zrobiona na kablu antenowym. Dokładnie nie wiem. Otrzymałem zapytanie o coś takiego jak pisałem wcześniej. Czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego. Cena w tym przypadku nie gra roli.

0
  • #4 16 Wrz 2018 20:03
    mihal2002
    Poziom 43  

Zenek191 napisał:
    Czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego.

Oczywiście że jest możliwe zrobienie takiej instalacji. Lecz jeżeli pytasz nie znając podstaw to bez sensu. Wirtualnie wszystko w sieci. Resztę sobie dobierasz.
    Zenek191 napisał:
    Cena w tym przypadku nie gra roli.

W takim wypadku masz duży promień działań.

0
  • #5 17 Wrz 2018 07:40
    Zenek191
    Poziom 2  

W takim razie jakie informacje są kolegom potrzebne, żeby chociaż naświetlić mi zarys owego połączenia. Chciałbym wiedzieć czy przeprowadzenie takiej instalacji zamknie się w 2 tys zł czy jednak będzie kosztować 10 tys. Wyżej pisałem o instalacji (że może być przeprowadzona antenowa) wiadomo, że jeśli będzie trzeba położyć HDMI bo np lepiej taniej łatwiej itd to rozważę taka opcje.

0
  • #6 17 Wrz 2018 21:54
    mihal2002
    Poziom 43  

Zenek191 napisał:
    W takim razie jakie informacje są kolegom potrzebne

Wszystkie.
    Napisałes
    Zenek191 napisał:
    Powiedzmy, że obecna (o ile w ogóle jakąkolwiek już istnieje) jest zrobiona na kablu antenowym

I nic nie wiadome. Tam jest instalacja czy trzeba zrobić dopiero? Jak do zrobienia to sobie policz koszta robocizny(z punktu) oraz materiał. Koszta wyjdą same.
    Zenek191 napisał:
    jeśli będzie trzeba położyć HDMI

A w jakim celu?

Dodano po 13 [godziny] 1 [minuty]:

A i jeszcze jedno, co to ma znaczyć
    Zenek191 napisał:
    Chciałbym wiedzieć czy przeprowadzenie takiej instalacji zamknie się w 2 tys zł czy jednak będzie kosztować 10 tys
    Zenek191 napisał:
    Cena w tym przypadku nie gra roli.

Bo teraz to nic nie rozumie.

0
  Szukaj w 5mln produktów