Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Łatki na wirusy.

28 Sie 2005 20:26 921 5
  • Poziom 24  
    Witam. Mam taki problem: mam windowsa XP i internet net24. Po pierwszym uruchomieniu internetu ściągaja mi się wirusy, które po około 5 minutach uniemożliwiają otwarcie jakiegokolwiek programu. Czy to jest ikona na pulpicie, czy to jest wyłączenie komputera. Poprostu nic się nie da włączyć. Komputera też się nie da wyłączyć i musze retartować. Miałem kiedyś problem z wirusem Sasserem który po 1 minucie restartował komputer, ale znalazłem łatki na to i to już się nie dzieję. Dlatego pytam czy może są jakies łatki i na to?? Pomóżcie
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    moro25 napisał:
    Po pierwszym uruchomieniu internetu ściągaja mi się wirusy, które po około 5 minutach uniemożliwiają otwarcie jakiegokolwiek programu.

Skąd kolega wie, czy to są wirusy? A może spyware?
    moro25 napisał:
    czy może są jakies łatki i na to??

Na co dokładnie?
    Pytania:
    1. Czy jest antywirus?
    2. Czy system jest załatany?
    3. Czy zainstalowane są service packi?
    4. Czy jest zainstalowany firewall?

• Poziom 43  
    po zainstalowaniu systemu wgraj zasugerowane przez "jankolo" oprogramowanie zanim wepniesz wtyczke z modemu do kompa - wybór antyvirusa czy firewalla zostawiam twojej decyzji - jak poczytasz posty na elektrodzie bedziesz miał pogląd na to co kto uzywa i jak to sie sprawuje.

A i w tym watku napewno posypią sie sugestie .

pozdrawiam
  • Poziom 30  
    tak jak tu pisano wczesniej

Pytania:

1. Czy jest antywirus?
    2. Czy system jest załatany?
    3. Czy zainstalowane są service packi?
    4. Czy jest zainstalowany firewall?

sciagnij uaktualnienia systemu poprzez windows update

z antywirusow np zainstaluj avast 4.6 home edition darmowy stad http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=533&t=30

a z firewalli np sygate personal firewall tez darmowy stad http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=140&t=84
  • Poziom 24  
    Mam dwie łatki na Sassera który restartuję po minucie komputer i je zawsze musze zainstalować jak zmienie windowsa oraz przed pierwszym uruchomieniu komputera. Windowsa mam z Service Packiem 1. Nie jestem pewien czy to wirusy czy może programy szpiegujące, ale myslałem że te programy szpiegujące nie mogą powodować takiego czegoś. A co do aktualizacji to nie zdaże pobrać, gdyż po 5 minutach nic się już nie da uruchomić. Ja to musze wszystko zrobić przed pierwszym uruchomieniem internetu.