Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt 169 CD/MP3 SW 2.67 - nie wykrywa zmieniarki USB/CD/AUX

funkylemon 14 Wrz 2018 21:58 54 1
  • #1 14 Wrz 2018 21:58
    funkylemon
    Poziom 1  

Hej,

Mam w Fiacie Panda II firmowe radio Blaupunkt 169 CD/MP3 SW 2.67. W znanym serwisie aukcyjnym zakupiłem emulator zmieniarki Peiying Digital Music Changer Basic ELPY-EM01 wraz z dedykowanym przewodem ELPY-EM034 konkretnie do tego modelu radia. Zmieniarka po wykryciu przez radio powinna zaświecić diodę Power. Tak niestety się nie dzieje. Ustawienia DIP switcha zgodnie z instrukcją od zmieniarki też nie przynoszą pozytywnego rezultatu. Czy to jakaś kwestia finezyjnego modelu radia/softu, czy może uszkodzona zmieniarka? Wszystkie materiały wideo jakie znalazłem w necie dotyczące podłączenia zmieniarek pod radio Blaupunkt 169 pokazują, że to banalnie prosta sprawa i zmieniarka lub samo AUX bezproblemowo pojawiają się po przyciśnięciu przycisku Source na radiu.

Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam,
    Michał

0 1
  • #2 14 Wrz 2018 23:29
    LWD11
    Poziom 29  

Tak, by to sprawdzić możesz podłączyć zmieniarkę pod inne radio, ew. do tego radia wpiąć inną zmieniarke. Może być uszkodzone radio jak i zmieniarka... Czasami te zmieniarki mają dodatkowy przewód ktory trzeba podłączyć do masy.

0