Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio carminat megane 2 - Wyłącza się jak jest zimne

grzeg0 15 Wrz 2018 17:30 138 7
  • #1 15 Wrz 2018 17:30
    grzeg0
    Poziom 17  

Witam, mam problem z radiem carminat z nawigacją otóż włączając je gdy jast zimne uruchomi się, nawigacja się wysunie a po chwili się wyłącza. Słychać trzask w głośnikach. Przy ogrzanym radiu wszystko działa. Jest tak samo przy wypiętych wtyczkach oprócz zasilającej, słychać tylko napęd cd jak coś mieli a wentylatorek z tyłu na chwilę zakręci i staje. Raczej nie ma zimnych lutów bo je rozkręciłem i naciskałem płytkę w różnych miejscach. Pomocy

0 7
  • #2 15 Wrz 2018 17:36
    sosarek

Poziom 43  

grzeg0 napisał:
    Raczej nie ma zimnych lutów bo je rozkręciłem i naciskałem płytkę w różnych miejscach

Raczej to nie diagnoza. Na początek wypadałoby przelutować całą płyte.

0
  • #3 15 Wrz 2018 18:11
    grzeg0
    Poziom 17  

Czy są w tym radiu jakieś podzespoły które mogą nie działać prawidłowo przy niższej temperaturze? Bo nie ukrywam że elementów do przelutowania jest masa 😕

Dodano po 20 [minuty]:

Radio carminat megane 2 - Wyłącza się jak jest zimne

0
  • #4 22 Wrz 2018 12:40
    grzeg0
    Poziom 17  

Przelutowałem wszystko dalej bez zmian. Czy jest możliwość że zimne radio pobiera więcej prądu i zasilacz nie daje rady? Po włączeniu wyłącza i włącza się samo jak jest zimne.

0
  • #5 06 Paź 2018 12:44
    grzeg0
    Poziom 17  

Radio carminat megane 2 - Wyłącza się jak jest zimneRadio carminat megane 2 - Wyłącza się jak jest zimne
    Witam nie udało mi się naprawić starego radia :( mam więc pytanie czy radio Cabasse Renault Laguna LifT II nawigacja Carminat będzie działać zamiast starego? Dziękuję.

0
  • #6 07 Paź 2018 09:16
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

A front nie za szeroki ?

0
  • #7 07 Paź 2018 20:54
    grzeg0
    Poziom 17  

Dzięki za odpowiedź sprawdzę wymiary zanim kupię ale zostaje sprawa czy będzie działać bo po zdjęciu widzę że wtyczki chyba takie same

0
  • #8 02 Lis 2018 18:45
    grzeg0
    Poziom 17  

Sprawa rozwiązana uszkodzony jest procesor. Jedynym rozwiązaniem było przyklejenie na procesor rezystorów które po 30 sek. Rozgrzewają się do 60 stopni i radio działa.

0
  Szukaj w 5mln produktów