Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala telefoniczna z nagrywaniem rozmów - telefon komórkowy

KsiazePizzy 16 Wrz 2018 12:47 231 2
 • #1 16 Wrz 2018 12:47
  KsiazePizzy
  Poziom 2  

  Dzień dobry,

  przeszukałem forum w poszukiwaniu podobnych tematów, ale nawet jeśli było blisko to nie aż tak jak potrzebuję.

  Prowadzę firmę usługową, w której obsługuję dużą ilość połączeń telefonicznych. Telefon stacjonarny podłączony jest do centrali telefonicznej Platan Prima Nano z licencją na nagrywanie rozmów. W związku z rozbudową działalności chciałbym zmienić telefon na komórkowy z systemem android, który pozwoli na połączenie się z systemem POS. Jednocześnie chciałbym zachować możliwość nagrywania rozmów w sposób zgodny z prawem tj. z zapowiedzią słowną. Z zebranych informacji wynika, że mogę zmienić w Orange swoją usługę tak, aby numer stacjonarny był przeniesiony na kartę SIM. Czy centrala telefoniczna, którą posiadam spełnia moje wymogi? Jaki sprzęt potrzebuję do takiej modernizacji?

  Zależy mi na:
  - zachowaniu obecnego numeru i przeniesieniu go na kartę sim
  - telefonie komórkowym z androidem, ewentualnie stacjonarny z androidem bezprzewodowy
  - centrali telefonicznej z nagrywaniem rozmów, zapowiedzią głosową, a gdyby była konieczność zmiany obecnej to dobrze gdyby posiadała zapowiedzi głosowe informujące o miejscu w kolejce

  Z góry dziękuję za okazaną pomoc

  0 2
 • #3 16 Wrz 2018 13:27
  KsiazePizzy
  Poziom 2  

  Teoria swoje, a praktyka nauczyła mnie nie polegać na ludziach za bardzo. Poza tym co człowiek to inna dykcja, a także czas recytowania formuły. Mają być usprawnienia, a będą utrudnienia :) Jedynie idiotooporne rozwiązania dają radę.

  0