Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Case 1056 XL - Wyrwane kable przedniego napędu. Jak to podłączyć?

16 Wrz 2018 21:32 579 2
 • Poziom 11  
  Szanowni koledzy, mam poważny problem z moim Case 1056XL. Ciągnik jest z 92r. Schemat sterowania napędem wygląda tak:
  Case 1056 XL - Wyrwane kable przedniego napędu. Jak to podłączyć?

  Posiada on 2 cewki, jedną nad filtrem oleju, do niej wchodzą 2 kable i drugą przy akumulatorze hydraulicznym. Dodatkowo jakieś 2 kable wychodzą tam do góry, chyba od jakiegoś czujnika ciśnienia.

  Ostatnio kosiarka bijakowa wyrzuciła mi gałęzie do przodu i wyrwała wszystkie te kable. Nie mam pojęcia jak podłączyć te z tyłu a w przednich (tych nad filtrem) nie ma wcale napięcia.

  Czy ktoś z Państwa byłby tak uprzejmy i napisał mi jakie napięcia powinny być na jednej i drugiej cewce? Teraz nie ma napięcia w żadnym z tych kabli i napęd jest na stałe załączony. Chciałbym mieć możliwość jego rozłączanie, nie koniecznie musi działać opcja załączania napędu przy hamowaniu, ale chciałbym, żeby dało się napęd rozłączyć i załączyć np. guzikiem, lub wstawić jakiś zawór hydrauliczny na tej rurce.

  Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.
 • Poziom 11  
  Tak czytałem, ale tamten temat już dawno nie ma żadnej aktywności. A na tym forum jest sporo specjalistów, którzy mają pojęcie jak działa sterowanie załączaniem napędu w Case, więc zapytałem tutaj, bo wydaje mi się, że jest większa szansa, że ktoś pomoże.