Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor 55" za 2.000 zł

radosuaf 17 Sep 2018 12:36 426 8
    radosuaf
    Level 19  
    1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? - przynajmniej 3 metry
    2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu? - raczej na wprost, lekko z boku (do 30-40 stopni mniej więcej)
    3. Jaki telewizor posiadasz obecnie? - Panasonic TX-P42X60
    4. Jaką markę preferujesz? - Panasonic, ale wiem, że w tej klasie cenowej raczej słaby wybór
    5. Jakiej wielkości telewizora szukasz? - 55 cali
    6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora? - nc+, DVB-T, DVD po HDMI
    7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - brak specjalnych preferencji
    8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC? - nie
    9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora? - raczej nie
    10. Oglądasz wieczorami czy w dzień? - raczej wieczór
    11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora? ok. 2.000 zł
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    Poluj na Samsunga 55NU71xx . Chodza w okolicach 2,2-2,3k pln - na promocjach moze się zmieścisz.
    Ewentualnie na wyprzedazach ubiegłoroczna seria MU61xx - tutaj 2k powinno wystarczyć.

Poza tym bieda, bo to za mały budżet na 55 cali.
    radosuaf
    Level 19  
    Znalazłem Samsunga 55NU7172 za jakieś 2.200, może być jak najbardziej. Rozumiem, że to lepszy wybór niż LG 55UK6500? Jak wygląda serwis tych telewizorów na gwarancji? Jest door-to-door?

Telewizor ma być dla mojej mamy - więc wielkość ma znaczenie nadrzędne wobec jakości obrazu, a już zwłaszcza innych bajerów, z których zapewne w ogóle nie będzie korzystać. Jakość dźwięku również nieistotna, bo ma już soundbar.
    radosuaf
    Level 19  
    50" trochę mało. Niech będzie więc Samsung.
    User removed account
    Level 1  
    tomala0707
    Level 4  
    Jak dla mnie wielkość wybrałeś chyba tylko po to aby zaimponować kolegom , rodzinie . 55 cali sprawdzi ci się tylko w odległości 5 m
    radosuaf
    Level 19  
    1. Telewizor nie jest dla mnie. Ja mam plazmę i nie mam miejsca na 55", więc długo jeszcze dla mnie telewizora nie będzie.
    2. W sumie rozmiar zamawiałem w ciemno (wziąłbym większy, gdyby się mieścił w budżecie), ale oglądałem go w sklepie i wydawał mi się malutki. spokojnie można by 65" brać.
    User removed account
    Level 1