Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung No Frost RB29FSRNDSS głośna praca lodówki.

Kaśśśka 17 Wrz 2018 20:56 933 6
  • #1 17 Wrz 2018 20:56
    Kaśśśka
    Poziom 2  

Witajcie. Potrzebuję pomocy. Na początku września zakupiłam lodówkę Samsung No Frost RB29FSRNDSS. Lodówka jest bardzo głośna, wydaje dźwięki buczenia i jakby gwizdania. Czasami chodzi dużo głośniej. Została wypoziomowana, temperatura jest ustawiona prawidłowo. Rozłączyłam ją na jakiś czas i podłączyłam ponownie. Wynik. Pracuje już ponad godzinę (wentylator i agregat - chyba tak to się fachowo nazywa). Poradźcie proszę, co robić, bo zwariuję, tym bardziej, że dzielę pomieszczenie z tą bestią ( pokój z aneksem kuchennym).

0 6
  • #2 17 Wrz 2018 21:23
    eurotips
    Poziom 35  

Pomocy szukaj w serwisie gwarancyjnym Samsunga bo nic nie piszesz gdzie ją kupiłaś i kto i jak ją przewoził i wnosił.

0
  • #3 27 Wrz 2018 21:37
    Kaśśśka
    Poziom 2  

Lodówka zakupiona w Neonet z dostawą do domu. Dziś przyszedł serwisant i wymienił sprężarkę, ale nie czekał jak lodówka wskoczy na 3 "bieg". Okazało się, że pracuje jeszcze głośniej niż wcześniej. Zlokalizowałam ten hałas, jest on z tyłu lodówki, w zabudowanej części, tzn znajduje się nad otwartą przestrzenią tam gdzie sprężarka itp. Przepraszam, ale jestem kobietą i nie które terminy są mi obce. Dodam, że lodówka bardzo często się załącza, średnio, co 15-20 minut i pracuje 1,5-2h i znowu odstęp 15-29 minut i to samo. Poradźcie coś proszę, bo zwariuję.

0
  • Pomocny post
    #4 28 Wrz 2018 07:21
    abuhamza
    Specjalista AGD

Szajsowny inwerter Samsunga co tu duzo mówić. Pewnie lodowka z wada fabryczna. Raz zdarzyło mi sie u kolegi w nowej lodówce, ze wentylator kompresora mial zgiete mocowanie i smiglo tluklo w rurkę. Męcz serwis, przeciez to nowe a inwerter powinien mega cicho chodzic.. :P

1
  • #5 28 Wrz 2018 08:22
    Kaśśśka
    Poziom 2  

Dziękuję. Będę męczyć do skutku. Pozdrawiam

0
  • #7 28 Wrz 2018 11:35
    Kaśśśka
    Poziom 2  

Zwrotu mogę dokonać w ciągu 14 dni od zakupu, a lodówkę kupiłam 3 września, więc chyba odpada.

2