Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung No Frost RB29FSRNDSS - głośna praca lodówki

17 Wrz 2018 20:56 4314 7
  • Poziom 2  
    Witajcie
    Potrzebuję pomocy. Na początku września zakupiłam lodówkę Samsung No Frost RB29FSRNDSS. Lodówka jest bardzo głośna, wydaje dźwięki buczenia i jakby gwizdania. Czasami chodzi dużo głośniej. Została wypoziomowana, temperatura jest ustawiona prawidłowo. Rozłączyłam ją na jakiś czas i podłączyłam ponownie. Wynik - pracuje już ponad godzinę (wentylator i agregat - chyba tak to się fachowo nazywa). Poradźcie proszę, co robić, bo zwariuję, tym bardziej, że dzielę pomieszczenie z tą bestią (pokój z aneksem kuchennym).
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 36  
    Pomocy szukaj w serwisie gwarancyjnym Samsunga bo nic nie piszesz gdzie ją kupiłaś i kto i jak ją przewoził i wnosił.
  • Poziom 2  
    Lodówka zakupiona w Neonet z dostawą do domu. Dziś przyszedł serwisant i wymienił sprężarkę, ale nie czekał jak lodówka wskoczy na 3 "bieg". Okazało się, że pracuje jeszcze głośniej niż wcześniej. Zlokalizowałam ten hałas, jest on z tyłu lodówki, w zabudowanej części, tzn znajduje się nad otwartą przestrzenią tam gdzie sprężarka itp. Przepraszam, ale jestem kobietą i nie które terminy są mi obce. Dodam, że lodówka bardzo często się załącza, średnio, co 15-20 minut i pracuje 1,5-2h i znowu odstęp 15-29 minut i to samo. Poradźcie coś proszę, bo zwariuję.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Szajsowny inwerter Samsunga co tu duzo mówić. Pewnie lodowka z wada fabryczna. Raz zdarzyło mi sie u kolegi w nowej lodówce, ze wentylator kompresora mial zgiete mocowanie i smiglo tluklo w rurkę. Męcz serwis, przeciez to nowe a inwerter powinien mega cicho chodzic.. :P
  • Poziom 2  
    Dziękuję. Będę męczyć do skutku. Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Zwrotu mogę dokonać w ciągu 14 dni od zakupu, a lodówkę kupiłam 3 września, więc chyba odpada.
  • Poziom 1  
    Dzień dobry.
    Może Pani napisać jak wygląda sprawa z lodówką, czy rozwiązała Pani jakoś ten problem? Mam lodówkę do zabudowy z silnikiem inwerterowym i serwis wymienił mi dziś agregat, ale lodówka nadal chodzi bardzo głośno.

Dziękuję za odpowiedź.