Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio JVCX830BT wzm. Hertz he4 - Wzmacniacz odpala ale nie daje dźwięku

18 Wrz 2018 14:57 186 4
  • Poziom 9  
    Witam,
    Próbuje podłączyć od 3 dni wzmacniacz ale bezskutecznie. Wzmacniacz podpinam plusem do aku, minus do karoserii a sygnałowy normalnie do radia, natomiast z radiem jest podłączony przez RCA. Na plusie ma coś koło 14v i na remote podobnie na minusie to wiadomo zero. Dziwi mnie tylko że na końcówkach do głośników jest coś koło 0,38v. Na wzmacniaczy świeci normalnie niebieska dioda.
    Auto to peugeot 308sw, wzmachol hertz he4, radio jvc X830BT a tuba to jakaś hertz 600w. Dodam że u znajomego którego to kupiłem kiedy w jego audi a3 wszystko śmiało, ale kupił honde Civic i tam już tego nie montował
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    SoTeR napisał:
    natomiast z radiem jest podłączony przez RCA.

Podaj sygnał do wzmacniacza na przykład z gniazda słuchawkowego telefonu. Jeśli nadal będzie cisza to problem masz ze wzmacniaczem lub głośnikami, jeśli wzmacniacz zagra to masz problem radiu, które być może wymaga jakiejś klikologii by uaktywnić wyjścia RCA (zwłaszcza że mają przełączaną funkcję).
  • Poziom 9  
    Z telefonem już próbowałem, dalej to samo. Zrobiłem tak że zrobiłem mostek z remonte do plusa na wzmacniaczu i działa ale tak jak by 30-40% mocy wydobywa się z tuby, to znaczy że uzupełnia tylko lekko basy, nie ma tego kopa jak być powinien.
  • Poziom 30  
    Witam.Sprawdz funcjonalnosc dzialania wzmacniacza wedlug zalacznika a i tez sprawdz ustawienia wyjsc w odbiorniku JVC.A w tytule jest ?4 czy 2. i to masz 2.
    Czyli warto sie zastanowic nad ewentualnym znalezieniem usterki we wzmacniaczu.Skoro jest prawidlowo wszystko spiete a nie pracuje do czego jest stworzone.
  • Poziom 9  
    To jest do HE2 ale mam tak samo podłączone, w radiu wszystko jest na sto procent wszystko dobrze ustawione, zresztą próbowałem na różnych ustawieniach

Dodano po 1 [godziny] 2 [minuty]:

No mam tak podłączone jak na końcu w instrukcji tyle że z jednym subem

Dodano po 15 [godziny] 20 [minuty]:

Dziś brałem minus z aku i dalej to samo i podłaczalem jeszcze raz przez fona