Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MSPO 2018 - relacja z rekordowych targów zbrojeniowych

(Sponsored) magic9 19 Sep 2018 12:16 1218 0
Computer Controls
 • Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to trzecie co do wielkości wydarzenie w Europie (po paryskich Eurosatorach i londyńskich DSEI), które w dniach 4-7 września przyciągnęło aż 34 106 zwiedzających, w tym głównie przedstawicieli, pracowników i właścicieli firm z branży zbrojeniowej i przemysłu wysoce specjalistycznego. Pojawiły się tam 53 delegacje z 46 państw.
  Targi zgromadziły w jednym miejscu 624 wystawców z 31 krajów, z czego 328 polskich, a w tym firma PEI Genesis, która od lat prezentuje się na tej wystawie, a w tym roku miała przyjemność również rozdać kilka gadżetów użytkownikom portalu elektroda.pl.

  MSPO 2018 - relacja z rekordowych targów zbrojeniowych
  „Jesteśmy wiodącym globalnym dostawcą personalizowanych rozwiązań inżynierskich w zakresie złączy i wiązek kablowych, a także partnerem w wojskowych i przemysłowych projektach inżynierskich – pomagamy zmodyfikować złącza i zaprojektować wiązki tak, by najlepiej spełniały wymagania danego projektu” – mówi regionalny menadżer sprzedaży PEI Genesis w Polsce, Pan Łukasz Głuszyński. „Bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Forma i charakter tych targów skutecznie przyczyniają się nie tylko do umocnienia istniejących, ale także budowania nowych relacji biznesowych” – dodaje Pan Łukasz. To prawda, można pokusić się o stwierdzenie, że podczas targów ważyły się najbliższe losy polskiego przemysłu zbrojeniowego. To nie tylko wystawa najnowszych dokonań w tej branży, ale przede wszystkim biznes. Podpisano 11 umów i porozumień między firmami. Do najważniejszych należą te zawarte między polskim rządem i Stanami Zjednoczonymi – łącznie na kwotę ponad 19 mln dolarów.
  MSPO 2018 - relacja z rekordowych targów zbrojeniowych

  "Każda wystawa Sił Zbrojnych RP jest wyjątkowa, ponieważ w jednym miejscu zgromadzono najnowocześniejszy sprzęt wszystkich rodzajów sił zbrojnych, instytucji podległych Ministrowi Obrony Narodowej. Dzięki temu stworzono możliwość wymiany doświadczeń między instytucjami i zakładami, które zajmują się projektowaniem i produkcją sprzętu a jego użytkownikami" – mówi koordynator wystawy płk Grzegorz Lisowski.
  Sprzęt wojskowy pokazały m.in. firmy z Australii, Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Izraela, Japonii, Kanady, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Norwegii, Serbii, Singapuru, Słowacji, Słowenii, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Tajwanu, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Na powierzchni ponad 13 tysięcy metrów kwadratowych stanęło 380 jednostek sprzętu i eksponatów. Można było podziwiać czołgi, bojowe wozy piechoty, drony, moździerze, armatohaubice, radary, śmigłowce, granatniki, karabiny i pistolety, różnego typu amunicję oraz pełną gamę wyposażenia osobistego żołnierzy, w tym system przeciwlotniczy Poprad, czołgi Leopard 2 i Twardy, pojazdy opancerzone Rosomak czy też samobieżny moździerz RAK. Na wystawie zaprezentowały swój dorobek także uczelnie i muzea wojskowe, instytuty techniczne oraz Polska Agencja Kosmiczna.  Źródło: http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/26280?t=Kieleckie-targi-rozpoczete
  https://www.targikielce.pl/pl/targi-obronne-t...e-uzbrojenie-i-wyposazenie-wojska,16737,d.htm

  MSPO 2018 - relacja z rekordowych targów zbrojeniowych
  PEI Genesis jest wiodącym globalnym dostawcą personalizowanych rozwiązań inżynierskich w zakresie złączy i wiązek kablowych.
  Firma została złożona w 1946 roku w USA przez Murray’a Fisher i jego najlepszego przyjaciela Berni’ego Bernbaum.
  W 2000 roku firma otworzyła swoje europejskie biuro, obecnie z siedzibą i produkcją w Southampton w Wielkiej Brytanii.
  PEI Genesis jest partnerem w wojskowych i przemysłowych projektach inżynierskich – pomagamy zmodyfikować złącza i zaprojektować wiązki tak, by najlepiej spełniały wymagania danego projektu.
  Dbamy o to, żeby system okablowania i złącza zostały dostarczony możliwie szybko i w oparciu o stale kontrolowaną jakość produktu i procesu montażu, które pozostają niedoścignione w branży.
  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem-montownią następujących producentów złączy Ampehnol, Souriau, ITT Cannon, TE(Deutsch), Cinch, Lemo.
  Ponadto jesteśmy producentem wojskowych adapterów i złączy filtrujących marki Filconn oraz przemysłowych rozwiązań marki Sure-Seal.
  Zaproś nas do siebie, żebyśmy mogli rozwiązać Twoje najbardziej skomplikowane obszary połączeń.


  News sponsorowany

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  magic9
  Editor
  Offline 
  Has specialization in: redaktor treści elektroda
  magic9 wrote 788 posts with rating 360, helped 11 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
 • Computer Controls