Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hasło - LITEON LCH-128V2S-HP : 2C03 : 002550100J6N

xazax935 19 Sep 2018 15:41 372 3
    xazax935
    Level 9  
    Dzień dobry,

proszę o poradę jak usunąć hasło wymienionego w temacie dysku, z góry zaznaczam, że nie zależy mi na danych które są na tym dysku, zależy mi na urządzeniu.

Po podłączeniu przez USB w MHDD wszystkie sektory są widoczne jako BAD, natomiast przy próbie podpięcia bezpośrednio do płyty głównej komputera wyświetla się monit o hasło potem dysk nie jest w ogóle widoczny.
    gregor_pn
    Level 16  
    Jedno pytanie - co pokazuje gdy go podepniesz w jakiejś dystrybucji linuxa - np. Pmagic. Czy wtedy też masz zablokowaną możliwość usunięcia i formatu?
    xazax935
    Level 9  
    barteksmrek wrote:
    Można wyzerować dysk. MHDD powinien sobie poradzić.

Dodano po 2 [minuty]:

Podpinasz dysk bezpośrednio do płyty następnie odpalasz MHDD z pendrive i wszystkie napędy muszą być widoczne. Wybierz ten i wyzeruj. Mamo nie robiłem tego wieki.

MHDD niestety nie radzi sobie pojawia się komunikat o ATA Password i nic nie da się zrobić nie znając hasła.
    gregor_pn
    Level 16  
    xazax935 wrote:
    barteksmrek wrote:
    Można wyzerować dysk. MHDD powinien sobie poradzić.

Dodano po 2 [minuty]:

Podpinasz dysk bezpośrednio do płyty następnie odpalasz MHDD z pendrive i wszystkie napędy muszą być widoczne. Wybierz ten i wyzeruj. Mamo nie robiłem tego wieki.

MHDD niestety nie radzi sobie pojawia się komunikat o ATA Password i nic nie da się zrobić nie znając hasła.

ATA Password.
    https://www.google.pl/search?q=ATA+Password&o...rd&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    pierwszy temat, ostatnia porada. Powinien załatwić temat,