Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] czy silnik oplowski bedzie pasowal zamiast isuzu Combo b 1.7

stanleywelder 19 Wrz 2018 17:04 117 4
  • #1 19 Wrz 2018 17:04
    stanleywelder
    Poziom 2  

Witam. Otóż jak napisalem w temacie mam klopot z silnikiem, nie moge nigdzie dostac silnika isuzu , ktory w moim combo sie zagotowal po czym zgubil kompresje (na autostradzie spadl waz z chlodnicy)
    Silnik juz raz byl przegrzany i czesto temperatura byla wysoka a teraz juz trup.. w internecie jest sporo ofert silnikow oplowskich i moje pytanie jest nastepujace czy wiazki elektryczne i.inne podzespoly beda pasowaly od mojego isuzu do silnika opla . Moze ktos mial podobny problem albo naprawia takie silniki i.wie czy sie roznia oprocz pokrywy zWorow . Nie chce tez utopic kasy. Licze na odp i dzieki.

0 4
  • #2 19 Wrz 2018 17:27
    barteksmrek
    Poziom 25  

Nie będzie pasował.

0
  • #3 19 Wrz 2018 17:31
    stanleywelder
    Poziom 2  

Jakies konkrety , rozni sie tylko elektryka.czy inne rzeczy tez

0
  • #4 19 Wrz 2018 17:46
    Jezzman
    Poziom 21  

Tak się zastanawiam, bo jakby nie patrzeć to astra f miała diesla od isuzu 1.7 także może tu można celować w dawcę silnika ?

0
  • #5 19 Wrz 2018 18:27
    stanleywelder
    Poziom 2  

Niby tak ale znalezienie astry z tym silnikiem to tez wyzwanie, pasuje tez od corsy b ale.nigdzie nie ma.tych silnikow a jak juz to zajechane ze korby stukaja o miske olejowa.

Dodano po 18 [minuty]:

Znalazlem combo z silnikiem isuzu dodane przed chwila :D takze temat mozna zamknac

0