Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dodatkowe zasilanie dysku zewnętrznego na USB 3.0 podłączonego do dekodera

22 Wrz 2018 13:39 2220 6
  • Poziom 9  
    Witam
    Kupiłem zewnętrzny dysk na usb 3.0, która ma służyć do nagrywanie programów z tv. Niestety problem jest z zasilaniem bo dysk po jakimś czasie się wyłącza i automatycznie z nagranego programu są nici:/ Dysk standardowo podłączam do dekodera przez kabel usb. W związku z tym mam pytanie: czy idzie kupić jakiś zewnętrzne zasilanie do takiego dysku żeby hdd cały czas "czuwał"?
  • Poziom 10  
    Musisz kupić taki kabel i zasilać ładowarką USB o większym natężeniu (A) np.2A
  • Poziom 9  
    jakiego typu jest ta dziwna końcówka podłączana do dysku? Szczerze powiedziawszy pierwszy raz taką widzę :)
  • Poziom 10  
    Jest to wtyk micro USB 3.0 męski typ B
  • Poziom 17  
    A gdzie to idzie kupić? Nie widziałem w internecie a szukałem.
  • Poziom 18  
    Mam podobny problem. Mianowicie Kupiłem dysk 1Tb do dekodera canal+(dawne NC+) WiFi Premiumbox. Obsługuje do 1Tb dyski. dysk zewnętrzny Seagate Expansion [url=]https://www.mediaexpert.pl/dyski-twarde-zewnetrzne/dysk-seagate-expansion-portable-1tb-hdd-czarny,id-465579?gclid=Cj0KCQjw6eTtBRDdARIsANZWjYY1YYp3Kv8Rnp31mW8Y5ZAvX9EjRp2GMzlE825eORbCDuN6hAgEOOAaAjQyEALw_wcB&gclsrc=aw.ds[/url]

Dodatkowe zasilanie dysku zewnętrznego na USB 3.0 podłączonego do dekodera Dodatkowe zasilanie dysku zewnętrznego na USB 3.0 podłączonego do dekodera Dodatkowe zasilanie dysku zewnętrznego na USB 3.0 podłączonego do dekodera

Niby wszystko ok, odtwarza filmy ale... Sporadycznie przycina odtwarzanie tak jakby buforowało (przy odtwarzaniu z wifi taki efekt jest). Kurcze nie wiem czy dysk reklamować czy to problem z zasilaniem z portu dekodera...

Proszę o fachowe wypowiedzenie się. I podpowiedź jaki kabelek kupić, bo widziałem też typu Y ale same przedłużki usb 3.0(czy taki byłby wystarczający?
    Pozdrawiam