Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] TCL H32S5916 + KORBOX ULTRA (dekoder) brak połączenia "not supported"

23 Wrz 2018 13:04 408 3
  • Poziom 2  
    Dzień dobry!

Mam problem z funkcjonowaniem korboxa ultra (dekoder) z telewizorem TCL H32S5916,
    Od zawsze nie było z tym problemu i zestaw działał bez zarzutów, wczoraj jednak podłączyłem na kilka godzin laptopa pod HDMI odłączonego od korboxa, po ponownym podłączeniu TV pokazuje komunikat "not supported". Próbowałem zresetować do ustawień fabrycznych TV, resetowałem sprzęt na wszystkie możliwości. Brak rezultatu. Macie państwo jakieś sugestie/porady? Będę wdzięczny za odpowiedź.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Telewizor HD Ready - zmniejsz rozdzielczość na wyjściu dekodera do 576/720p.
  • Poziom 2  
    Słuszna uwaga! Przy odpaleniu dekodera należało trzymać przycisk menu aż do odpalenia ustawień "serwisowych" wystarczyło zmienić rozdzielczość z 4K na 720P, dziękuję!
  • Poziom 2  
    Słuszna uwaga! Przy odpaleniu dekodera należało trzymać przycisk menu aż do odpalenia ustawień "serwisowych" wystarczyło zmienić rozdzielczość z 4K na 720P, dziękuję!

Dodano po 39 [sekundy]:

Przy odpaleniu dekodera należało trzymać przycisk menu aż do odpalenia ustawień "serwisowych" wystarczyło zmienić rozdzielczość z 4K na 720P.