Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hikivision +Huawei B525 w Plus dostęp z zewnątrz

Bando12 23 Wrz 2018 20:59 81 4
  • #1 23 Wrz 2018 20:59
    Bando12
    Poziom 2  

Zachciało mi się zrobić monitoring z 4 kamerkami i w zasadzie poszło gładko.
    No ale potem pomyślałem o dostępie z sieci z zewnątrz no i zaczęły się schody.

Kupiłem w Plus Huawei 525 w abonamencie ze statycznym IP bo jak wyczytałem to może nie najgorsza opcja.

tylko za diabła nie mogę sobie poradzić z konfiguracją tego wszystkiego.

wprowadziłem statyczny IP do mojego routera oraz odpowiedni APN. Zgodnie z instrukcją z infolinii i chyba dobrze. Tak mi się przynajmniej wydaje bo jak jestem w mojej sieci wifi i w przeglądarce podam ip stały to się loguję bez problemu do routera. Nie mam z tym ani przez komputer podłączony kabelkiem do routera ani z komórki działającej po wifi.

to samo w sieci wifi nie mam problemu z zalogowaniem do kamerek.

no ale nie mogę się dostać z zewnątrz i nie za bardzo wiem jak sobie z tym poradzić.

myślałem, że coś znajdę na forach ale dla takiego laika jak ja to raczej czarna magia.

może ktoś z forumowiczów byłby tak dobry i spróbował wytłumaczyć mi w najprostszy sposób jak to zrobić?

0 4
  • #2 23 Wrz 2018 21:05
    sosarek

Poziom 43  

Instrukcja nie tknięta - wystarczy ezwiz.

0
  • #3 23 Wrz 2018 21:28
    LucekB
    Specjalista Sieci, Internet

Przez aplikacje P2P podgląd realizujesz
    Hikconnect bardzo łatwa aplikacja na telefon
    lub ivms bardziej zaawansowana.

0
  • #4 23 Wrz 2018 21:32
    makosuu
    Specjalista Sieci, Internet

Jak już nie chcesz używać p2p to idź do zakładki wirtualne serwery (lub przekierowywanie portów) i przekieruj port 80 na IP kamery, i ewentualnie inne (strumień RTSP itd.).

0
  • #5 23 Wrz 2018 22:43
    Bando12
    Poziom 2  

makosuu napisał:
    Jak już nie chcesz używać p2p to idź do zakładki wirtualne serwery (lub przekierowywanie portów) i przekieruj port 80 na IP kamery, i ewentualnie inne (strumień RTSP itd.).

Dziękuję bardzo. Działa

0
  Szukaj w 5mln produktów