Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony Vaio svf1521z1eb - Brak dostepu do plikow z telefonu - blad explorer.exe &q

Nafl 23 Sep 2018 21:36 213 0
    Nafl
    Level 7  
    Hej

Z gory uprzedzam, ze nie mam pojecia czy wybralem dobry dzial, jakbym sie pomylil to bardzo prosze o przeniesienie.

Problem mam taki, po podlaczeniu telefonu Honor 7x do laptopa kablem USB okazuje sie ze nie mam dostepu do niektorych plikow, dokladnie chodzi tu o zdjecia, ale nie te wykonywane aparatem z telefonu a takie ktore sam wrzucilem wczesniej do pamieci telefonu . Wyskakuje blad "explorer.exe" z komunikatem 'nieprawidlowe dojscie'. Dodam, ze jeszcze nie tak dawno wszystko dzialalo okej. I szczerze to nie mam pojecia od czego zaczac probe rozwiazania tego problemu, te pliki na telefonie otworze, na innym komputerze rowniez, wiec zakladam ze problem jest z moim laptopem.

Szukalem informacji na ten temat bezskutecznie, zazwyczaj u innych ten blad sie pokazuje przy starcie systemu.
    Nie wiem, moze to jakis wirus, mam wrzucac logi z FRST czy skanowac ogolnie system jakimis antywirusami czy moze problem lezy zupelnie w czyms innym?

Prosze, chociaz o info w ktorym kierunku mam isc zeby sie dowiedziec co to sie podzialo i jak to ew. naprawic. Nie wrzucam jeszcze zadnych logow ani specyfikacji komputera, jezeli trzeba to mowcie. Ponadto, dodam ze ten laptop juz mial nie tak dawno swoj temat na tym forum: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3496828.html

ale tworze nowy poniewaz nie wiem czy to ma jakis zwiazek z tamtymi problemami. Jeszcze dodam ze nie mam zadnych problemow jesli chodzi o otwieranie plikow znajdujacych sie na dysku.

Tu widac to na screenie, wszystkie pliki ktore sa ta systemowa grafika a nie podgladem zdjecia jak niektore sie nie otwieraja i przy kazdym wyskakuje ten blad.
    Sony Vaio svf1521z1eb - Brak dostepu do plikow z telefonu - blad explorer.exe &q