Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Uno Centralny zamek tylne drzwi

29 Aug 2005 11:08 2262 4
 • #1
  User removed account
  User removed account  
 • #2
  jarsaw
  Level 23  
  silowniki do centrala so o roznych silach moze masz za slabe ? masz jakies dane tych silownikow ?
 • #3
  Robk
  Level 11  
  Czasami nie do wszystkich drzwi w danym samochodzie pasują siłowniki o tej samej sile. Zdaża się że jakieś potrzebują większego udźwigu, zresztą tanie, tzn. chińskie mają zaniżoną siłę np. 3 kg zamiast 3,5 kg.
 • #4
  Jacek79
  Level 37  
  wyciagnij zamki drzwi i je nobrze nasmaruj oraz zobacz czy silowniki i prety laczace je z zamkiem sa ulozone prostoliniowo. jak to niepomoze to pozostaje zalozenie silowników 5kg.
 • #5
  zavadz
  Level 12  
  Znam ten problem i sobie z nim poradziłem cały myk polega na tym, że w zamkach tylnich zakładane sa sprężynki, ąeby zamek mial zdecydowany skok i sam przypadkowo nie opadał, i rzeczywiście zamki chodza "sztywno", ale ja wyjełem od razu te sprężynki i mam załozeone te tzw. chińskie siłowniki i chodza jak ta lala, bez problemu, musisz tylko wejsc w zamek i wyjac po jednej z każdych drzwi. Seryjnie u mnie były po dwie, ja wyjmowałem te przy cypelku, ale sa też przy zamku z tyłu drzwi, mozę bedziesz musiał usunac i tamte, a co do sztywnosci zamka to siłownik go spokojnie utrzyma, możesz wyjac obydwie nawet :)