Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chińskie znaczki w Huawei P 9 lite

24 Wrz 2018 11:04 633 9
  • Poziom 3  
    Witam kupiłam telefon marki Huawei P 9 lite i mam problem z chińskimi znaczkami - jezyk i region jest polski a znaczki są chińskie . Nie mogę nic ściągnąć na telefon, ponieważ przeglądarka internetowa jest po chińsku. Pomoże ktoś? Dodałam załącznik:
    Chińskie znaczki w Huawei P 9 liteWIN_201809...105749.JPG Download (70.39 kB)
  • Poziom 12  
    Nie da się usunąć tego języka chińskiego?
  • Poziom 3  
    Własnie nie da sie bo jak wchodzi sie w to to tam sa wszystkie chinskie znaczki :)
  • Poziom 12  
    Z poziomu klawiatura i wprowadzanie tekstu nie da się usunąć tej ostatniej pozycji Chiński? Z tego co pamiętam dało się to usuwać w androidzie.
  • Poziom 3  
    Dziękuje to wyłączyłam ale te znaczki są nadal i przeglądarka jest po chińsku.
  • Poziom 31  
    Telefon pochodzi z dystrybucji chińskiej stąd te ich krzaczki, trzebaby odblokować booloader i wykonać parę innych czynności. W tej chwili odblokowanie bootloadera jest już niemożliwe ponieważ zostało to zablokowane przez Huawei.
  • Poziom 12  
    nomudrek, czyli zostaje wgrać polski soft do tego telefonu tradycyjnie? przywrócenie ustawień fabrycznych to raczej spowoduje powrót do wersji chińskiej.
  • Poziom 3  
    Czyli na dobrą sprawę to znaczki mi nie znikną.
  • Moderator - GSM
    Trzeba odblokować bootloader i wgrać firmware z polskim językiem.
    Dobry serwis sobie z tym poradzi.
  • Poziom 3  
    Dziękuje za podpowiedz.