Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych

Mateo165 24 Sep 2018 19:39 723 0
    Mateo165
    Level 5  
    Witam, przez dłuższy czas zajmowałem się serwisem automatycznych odkurzaczy basenowych różnych firm. Zostały mi używane silniki krokowe i szczotkowe, leżą i się kurzą. Nie mam pomysłu co z nimi zrobić, a naprawdę szkoda wyrzucać bo są bardzo mocne. Silniki krokowe z przekładniami LINIX- 18VDC i INOTEC 12VDC. Silniki krokowe bez przekładni LINIX 18VDC. Silniki szczotkowe INOTEC 17.5 VDC. Zdjęcia pod spodem.

Cena 40 złotych za sztukę. Jak jesteś zainteresowany, albo chcesz ponegocjować cenę to pisz PW, dogadamy się. Pozdrawiam :)
    [Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych[Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych[Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych[Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych[Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych[Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych[Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych[Sprzedam] Mocne silniki z odkurzaczy automatycznych basenowych
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).