Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Syncmaster T220HD - Dziwny sposób wyświetlania obrazu

25 Wrz 2018 15:34 315 1
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam pewien problem z moim monitorem Samsung Syncmaster T220HD. Po skończonej pracy wyłączyłem go ale już się nie włączył dopiero po kilku dniach udało mi się go włączyć ale obraz nie był wyświetlany prawidłowo. Podłączałem go do różnych źródeł (laptop,konsola)również zmieniałem wejścia do których był podłączony nie dawało to pożądanego efektu. Dziś go rozkręciłem szukając uszkodzonych kondensatorów bądź innych uszkodzeń widocznych gołym okiem ,nic nie przykuło mojej uwagi więc go złożyłem.Zaznaczę również to że uszkodzenie karty graficznej nie wchodzi w grę ponieważ 2 inne monitory które są do niej podłączone działają poprawnie.Na niektórych ustawienia monitora (jasność,ostrość.itd)jest poza skalą.Nie wiem za bardzo co może być przyczyną danego problemu więc zwracam się do bardziej doświadczonych forumowiczów

Samsung Syncmaster T220HD - Dziwny sposób wyświetlania obrazuSamsung Syncmaster T220HD - Dziwny sposób wyświetlania obrazuSamsung Syncmaster T220HD - Dziwny sposób wyświetlania obrazu
  • Poziom 19  
    Witam
    Proszę sprawdzić czy dobrze łączy taśma od matrycy do płyty głównej. Nie raz daje podobny efekt jak coś nie łączy.

pozdrawiam