Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa.

25 Wrz 2018 17:35 912 2
  • Poziom 2  
    Bardzo proszę o pomoc.

Posiadam myjkę karcher 2.0. Myjka uległa uszkodzeniu po wielokrotnym naciskaniu przycisku lancy, żeby zmienić strumień wody na okrągły (problem z końcówką lancy). Miałem sporo mycia i łącznie takie krótkotrwałe naciśniecie wystąpiło kilkadziesiąt razy w ciągu godziny i po tym nastąpiła awaria.

Myjka po naciśnięciu lancy działa normalnie, bez przerwy z dobrym ciśnieniem, jednak gdy zwolnię przycisk po 3 sekundach włącza się na sekundę, wyłącza się i tak naprzemiennie bez przerwy. Po przekręceniu włącznika na ON z podłączoną wodą nie występuję ta usterkam, pojawia się dopiero jak nawet na chwilę uruchomię lancę.

Rozebrałem na tę chwilę pompę (może niepotrzebnie), ale przynajmniej sprawdzę, czy z nią wszystko w porządku. Proszę o informację, jaki olej wlać i ile tego oleju (wiem, mogłem zlać olej do naczynia). Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na obudowie.

Szczerze, miałem nadzieję, że znajdę coś pękniętego, złamanego, jakiś widoczny gołym okiem defekt.

Dodaję dużo zdjęć, wiem, ale jestem pewny, że wszystko możliwe dodałem.
    Na zdjęciu widać pękniętą obudowę, żeby było wiadomo, o jaki model chodzi (nie jest przyczyną awarii, działał bardzo długo po).

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za poświęcony czas.

Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa.
    Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa. Karcher K2.0 włącza się i wyłącza naprzemiennie. Z lancy przyciskiem działa.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za tak szybką odpowiedź.
    Będę brał to pod uwagę.
    Poczekam jeszcze, może ktoś miał podobny problem lub ma inny pomysł i za jakiś czas spróbuję złożyć biorąc wszystko pod uwagę.

Bardzo proszę o informację o rodzaju oleju i pojemności, jeśli ktoś jest w temacie.

Z góry dziękuję za pomoc.