Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
AdexAdex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siłownik do bramy garażowej segmentowej

26 Wrz 2018 16:27 306 5
  • Poziom 5  
    Witam serdecznie forumowiczów. Powoli przymierzam się do zakupu bramy segmentowej i właśnie chciałbym też zapytać o siłownik. Budżet mam do 1,5 tysiąca złotych, co uważam, że wystarczy na zakup dobrego. Rozmawiałem z kilkoma znajomymi, zarekomendowali jeden z BFT, jeden z Beninca, trzeci o ile pamiętam Nice. Będę wdzieczy za pomoc w określeniu, który model ewentualnie (albo chociaż marka) jest najlepsza.
  • AdexAdex
  • Moderator Zabezpieczenia Stacjonarne
    Nie napisałeś nic o wymiarach bramy i funkcjach które przydały by się w codziennym użytkowaniu.
    Np. połączeniu z systemem alarmowym, oświetleniu użytkowym czy zasilaniu awaryjnym z akumulatora w przypadku zaniku zasilania sieciowego. Czy masz bramę wjazdową i automat do niej (jakiej firmy) i sterowanie radiowe aby móc jednym pilotem obsługiwać obie bramy.
    Każdy rekomenduje to co posiada, działa i jest wg niego najlepsze lub to co sprzedaje...
  • AdexAdex
  • Poziom 11  
    Bo to są wszystko bardzo dobre marki. Ja mam BFT i jestem bardzo zadowolony. W zasadzie możesz zwracać uwagę na ewentualnie dodatkowe bajery. O BFT też wiem, że bardzo długo mają dostępne części do wycofanych nawet siłowników.
  • Moderator Zabezpieczenia Stacjonarne
    sznyt napisał:
    Bo to są wszystko bardzo dobre marki.

Ale to jest Twoje zdanie bo :
    sznyt napisał:
    Ja mam BFT i jestem bardzo zadowolony

:D :D :D
    i już :?:
    Myślisz że "doświadczenie" na podstawie jednego automatu wystarczy aby wydawać opinie?
  • Poziom 2  
    klukus napisał:
    Witam serdecznie forumowiczów. Powoli przymierzam się do zakupu bramy segmentowej i właśnie chciałbym też zapytać o siłownik. Budżet mam do 1,5 tysiąca złotych, co uważam, że wystarczy na zakup dobrego. Rozmawiałem z kilkoma znajomymi, zarekomendowali jeden z BFT, jeden z Beninca, trzeci o ile pamiętam Nice. Będę wdzieczy za pomoc w określeniu, który model ewentualnie (albo chociaż marka) jest najlepsza.

Faktycznie przydałoby się trochę więcej konkretów, będzie prościej pomóc 😊 Od roku jestem użytkownikiem napędu garażowego JIM3 i wszystko działa bez problemu.
  • Poziom 29