Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Saeco primea touch steam express SUP030ADR - nie płucze mleka

26 Sep 2018 20:29 372 2
  • Level 14  
    Mam problem z ekspresem. Niedawno kupiłem jako uszkodzony, wymieniłem silniczek od multizaworu, wyczyściłem pompę wody i wszystko niby jest ok. Kawę robi, mleko spienia bardzo ładnie, wszystko działa poza jednym. Przy robieniu mleka pompa wody działa impulsowo - ok. Po spienieniu mleka gdy chcę przepłukać układ, włączam tryb płukania i niestety zamiast płukać dalej spienia, a pompa również chodzi pulsacyjnie. Czy to problem z elektroniką?
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 7  
    Być może to elektornika szwankuje, gdyż na płukaniu pompa powinna pracowac stale.
    Być może, namieszal ktoś w ustawieniach serwisowych ale z tego co kojarzę to zmiany pracy pompy z ciągłego na pulsacyjny sie nie da.

Jeśli to nie elektronika, sprawdź multizawor.
  • Level 14  
    Mantor86. wrote:
    Jeśli to nie elektronika, sprawdź multizawor.

Skoro cokolwiek leci przez cappucinatore to multizawór nie ma tutaj nic do rzeczy. Jeżeli nie znasz jego zasady działania nie wprowadzaj innych w błąd bo rozebranie i złożenie multizaworu to trochę zabawy, a w tym wypadku zupełnie niepotrzebnej.