Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7 - Folder Apple: czy mogę usunąć?

26 Wrz 2018 21:25 201 6
  • Poziom 12  
    Mój system to Windows 7 HP x64. W lokalizacji: C:\Program Files (x86)\Common Files\ mam folder Apple z mnóstwem jakichś pliczków, skryptów i podfolderów. Bezpośrednio w tym folderze pliki i foldery mają datę modyfikacji z 2013 i 2014r. W podfolderach już nie sprawdzałam. Nie wiem do czego mi to by miało być potrzebne, bo na liście zainstalowanych programów nie znalazłam niczego od Apple. Czy wobec tego mogę usunąć ten folder czy lepiej nie?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Jaki rozmiar ma folder? MB, GB?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Możesz spokojnie usunąć.
  • Poziom 12  
    Folder ma 65 MB, ale bardziej niepokoją mnie te skrypty w nim, bo jeden mi wykrył AdwCleaner niby jako zgrożenie i właśnie z tego powodu się zainteresowałam owym folderem.
  • Poziom 12  
    @RADU23 - tylko że ja mam mocno spersonalizowany system, mnóstwo własnych zmian w rejestrze i ten program mi to wszystko skasuje. Wiem, bo już raz tak było i musiałam przywracać. Także wolałabym go nie używać albo musiałabym dokładnie wiedzieć co i dlaczego mam usunąć, a tego mi pewnie nikt nie wytłumaczy tylko wstawi skrypt do wykonania.
    Rozumiem, że ten folder Apple mogę jednak spokojnie usunąć i nic się nie zpsuje od tego?
  • Pomocny post
    Moderator - Komputery Serwis
    Jeśli jesteś pewien że usunięcie folderu nie spowoduje żadnych błędów w systemie, możesz usuwać. Nie wiem co to za folder i jakiego oprogramowania się tyczył.
    W ramach bezpieczeństwa, wykonaj sobie kopię rejestru.