Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

eberspacher D5WZ - nie odpala

darko b 28 Sep 2018 18:45 2424 7
    darko b
    Level 13  
    Witam,czy dogrzewacz eberspacher D5WZ resetuje sie poprzez rozpięcie wtyczki tak jak w D3WZ? Mam dwa takie piecyki ,w obu swiece(z kabelkami) są sprawne ale jeden i drugi nie startuje i teraz nie wiem czy sterowniki są uszkodzone czy wystarczy wykasować błędy programatorem... bo odpinanie wtyczki sterownika nic nie daje.
    Launch78
    Level 17  
    tylko programator bo zapewne masz błedy, a nastepna sprawa jak widzi temp zewnetrzna , w czym to jest zamontowane, sharan, galaxy,?
    darko b
    Level 13  
    Mam je rozebrane na stole,jeden jest z jakiejś mazdy a drugi z forda.Próbowałem sie łączyć przez linie K przez com i usb ,VCDS,Vag,edith i nie łączy sie. Co dziwne mam trzeci piecyk sprawny i też z nim nie da sie połączyć. Czy takim programatorem da rade 8EU00769604 ?a może sterownik jest uszkodzony i dlatego nie da sie połączyć..
    Launch78
    Level 17  
    tylko soft pod ebersp.
    darko b
    Level 13  
    Czy tym programatorem 221000303300 można wykasować ?
  • Helpful post
    T5
    Admin of Cars group
    darko b wrote:
    Czy tym programatorem 221000303300 można wykasować ?

Zegar eberspacher nie webasto z 12 sto pinową wtyczką kasuje blokadę.
    darko b
    Level 13  
    To kupie ten którego nr. podałem.
    darko b
    Level 13  
    Programatorem z jednym piecykiem nie chce sie połączyć,migają kreski a z drugim sie łączy ale wyskakują różne błędy;np.wentylatora ,świecy,pompki ,ze dwa razy nawet odpalił.Postanowiłem dobrać sie do płytki.Po oczyszczeniu pojawił sie problem,wiatrak startuje z pełną mocą bez przerwy nawet po odpięciu świecy.Na płytce zaznaczone miejsca robią sie gorące w trakcie pracy wiatraka . Czy element zaznaczony strzałką powoduje problem? eberspacher D5WZ - nie odpala eberspacher D5WZ - nie odpala