Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia n-gage

piroman88 29 Aug 2005 15:03 861 5
    piroman88
    Level 11  
    Witam mialbym wielka prosbe o odpowiedz w sprawie noki n-gage mianowicie mam okazje kupic za dosyc niska cene te komurke ale ma ona jedna mala wade w opisie znajduje sie taki tekst: "Egzemplarz Nokia N-GAGE jest wersją pokazową. Z tego właśnie względu telefon ma założoną blokadę połączeń - jednak wszystkie gry uruchamiają się normalnie. " Wkoncu kazda blokade mozna sciagnac wiec czy jest mozliwosc sciagniecia tej blokady. Z gory wielkie dzeki za odpowiedz.Pozdrawiam
  • Helpful post
    norb86
    Level 21  
    Jest taka możliwość. Wystarczy zmienić soft. Koszt usługi ok. 30-50zł w pierwszy lepszym komisie z komórkami.
    piroman88
    Level 11  
    Wielkie dzieki za odpowiedz ale czy napewno wystarczy zmienic soft bo nie chcialbym wydac 400 zl za komurke na ktorej mozna tylko grac :D Pozdrawiam
    magento
    Level 12  
    hmmm 400zł to wcale nie jest okazyjna cena za n-gage clasic (bo chyba o ta chodzi ) za tyle mozna z dobrym softem kupic :p
    piroman88
    Level 11  
    Dokładnie za 355 zl :D i jest to nokia n-gage QD z allegro oto adres
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61706198 i wolalbym sie dowiedziec zanim ja kupie czy da ja sie zrobic :) i czy nie okarze sie ze jest wybrakowana. Wiec na 100% wystarczy tylko wymienic soft ????

Dodano po 5 [godziny] 16 [minuty]:

Błagam o odpowiedz bo do zakonczenia tej aukcji zostal juz tylko jeden dzien. Pozrawiam
    magento
    Level 12  
    ja tam na sprawach serwisowych to sie nie znam :] i nie wiem czy bedzie po zmianie softu działa :/