Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 cc - Nie świeci tylna lampa

29 Wrz 2018 09:54 1521 1
 • Poziom 1  
  Witam!
  Mam problem z tylną lampą w peugoet 307 cc 2005 rok.
  Przy za kupie auta nie świeciła mi tylna lewa lampa, przy włączaniu świateł jedynie włączała się i na chwilę wyłączała. Zobaczyłem, że też nie działa lewa lampka od podświetlania tablicy rejestracyjnej. Po wymianie lampki od tablicy rejestracyjnej już obie lampy świeciły. Teraz problem wrócił dokładnie taki sam, wymieniłem żarówkę przy tablicy i dalej nic to nie daję, sprawdzałem czy w ogóle prąd tam dochodzi do podświetlania tablicy rejestracyjnej i właśnie nie ma tam prądu i nie mam pojęcia w czym może być problem. Oczywiście prawa lampa tylna i prawa od podświetlania tablicy działa normalnie. Dodam jeszcze, że od razu gdy wyjechałem po konserwacji auta to już lampa nie działała, a nie wiem czy była sprawna przed oddaniem, może jakiś przewód uszkodzony. Proszę o pomoc. Pozdrawiam !
 • Specjalista - urządzenia lampowe
  Measek napisał:
  Przy za kupie auta nie świeciła mi tylna lewa lampa


  Rozumiem że tylko o pozycyjne światło idzie - stop, kierunkowskaz działa?

  Measek napisał:
  Teraz problem wrócił dokładnie taki sam, wymieniłem żarówkę przy tablicy i dalej nic to nie daję, sprawdzałem czy w ogóle prąd tam dochodzi do podświetlania tablicy rejestracyjnej i właśnie nie ma tam prądu i nie mam pojęcia w czym może być problem.


  Zobacz stan przewodów w okolicy podświetlenia tablicy - czy któryś przewód nie jest przełamany, jeśli na konektor wchodzą dwa przewody (zasilanie i odpływ do pozycyjnego) to załóż nowy konektor. Zobacz też czy w okolicy nie ma kostki.

  Postojowe z przodu działają? Bezpieczniki sprawdzone?