Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telewizor do 3000zł +49 cali

addekk1 29 Sep 2018 13:43 705 9
    addekk1
    Level 2  
    1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? ok 2m ale zdarza się też i 6 (gdyżłózko mam w takiej odległości)
    2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu? głównie na wprost ewentualnie kąt jakieś 15st odchyłki
    3. Jaki telewizor posiadasz obecnie? brak
    4. Jaką markę preferujesz? nie ma znaczenia moze być no name jeśli jest dobry
    5. Jakiej wielkości telewizora szukasz? im większy tym lepszy, sky is the limit minimum myślę 49 cali
    6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora? Telewizja naziemna/NC plus/Playstation 4/ewentualnie dobrze jakby w TV był netflix
    7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Mecze i filmy
    8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC? PS4
    9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora? Myślę że tak
    10. Oglądasz wieczorami czy w dzień? Głównie wieczorami, ale jestem w stanie zrobić ciemnie w pokoju nawet w środku dnia
    11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora? ~3000zł ale dobrze by było jakby to były raty 0% (np raty allegro)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    lesmian45
    Level 19  
    Philips 7303 jest dobrym wyborem do 3000 zł. Za tę kwotę możesz sobie spokojnie pozwolić na 55 cali. Cala reszta jest w zasadzie wypełniona wg. Twojej ankiety. Przycisk netflix na pilocie jak najbardziej.
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    Szukaj tv na matrycy VA. Bedzie 60Hz.

50 cali to LG 50UK6500
    55 cali to Samsung 55NU7172 lub 55NU7402
    58 cali to Samsung 58NU7102 (to moj faworyt dla Twoich parametrów)
    addekk1
    Level 2  
    A philips bedzie kiepskim wyborem ten którego kolega wyżej proponował? Szczerze to całkiem mi się podoba jego wygląd i ambilight czy jak to się pisze
    lesmian45
    Level 19  
    Kontrast 4000:1 to takie na minus. Rozumiem, że ta płynność Ci się nie podoba, ale jednak ja obstaję przy tym, że nie jest tak tragicznie jak piszesz.
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    Sam kontrast nie powoduje, że tv daje dobry obraz.
    Nie piszę, że jest tragicznie. Po prostu jest gorzej niż u konkurentów w tym samym zakresie cenowym.
    Mariano11
    Level 28  
    7303 ładnie gra jeżeli chodzi o obraz. Miałem okazję grać na konsoli i nikt nie narzekał, że coś się dzieje.
    lesmian45
    Level 19  
    Mnie się też podoba, ale niech najlepiej autor sprawdzi swoje sporty w sklepie. Ja sprawdzałem i jasne, że nie jest to to samo co 100 Hz, ale na poziomie 60 Hz na moje oko gra równo.
    User removed account
    Level 1