Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Samsung 2243LNX - Problem z ustawieniem rozdzielczości

sszkitka 01 Oct 2018 13:23 717 1
    sszkitka
    Level 5  
    Witam.

Mam problem z ustawieniem rozdzielczości monitora Samsung 2243LNX. Mam kartę graficzną Nvidia Quadro 400 i system Windows 7.

Najważniejsze cechy:
    przekątna : 21.6 cali
    rozdzielczość nominalna : 1680 x 1050 piksele
    rodzaj matrycy : TN
    kontrast : 1000:1
    jasność : 300 cd/m²

Obraz jest albo rozciągnięty w pionie, a gdy wygląda normalnie jest zbyt wyzoomowany i ucina krawędzie. Próbowałam wszystkich opcji w Panelu sterowania i Panelu sterowania NVIDIA, a także ustawień na monitorze. Znalazłam sterownik na stronie Samsung, ale nie obsługuje Windows 7.

Będę wdzięczna za pomoc. Przeszukałam wiele forów, pojawił się już ten wątek, ale nigdy nie został rozwiązany i rozmowy się urywały. Dziękuję :)
    sszkitka
    Level 5  
    Witam.

Mam problem z ustawieniem rozdzielczości monitora Samsung 2243LNX. Mam kartę graficzną Nvidia Quadro 400 i system Windows 7.

Najważniejsze cechy:
    przekątna : 21.6 cali
    rozdzielczość nominalna : 1680 x 1050 piksele
    rodzaj matrycy : TN
    kontrast : 1000:1
    jasność : 300 cd/m²

Obraz jest albo rozciągnięty w pionie, a gdy wygląda normalnie jest zbyt wyzoomowany i ucina krawędzie. Próbowałam wszystkich opcji w Panelu sterowania i Panelu sterowania NVIDIA, a także ustawień na monitorze. Znalazłam sterownik na stronie Samsung, ale nie obsługuje Windows 7.

Będę wdzięczna za pomoc. Przeszukałam wiele forów, pojawił się już ten wątek, ale nigdy nie został rozwiązany i rozmowy się urywały. Dziękuję :)

Dodano po 8 [minuty]:

Panel sterowania NVIDIA -> 1680 x 1050 -> dostosuj -> utwórz rozdzielczość dostosowaną ->