Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera OVERMAX 3.3 nie nagrywa

k__krzycho 01 Paź 2018 22:05 159 5
  • #1 01 Paź 2018 22:05
    k__krzycho
    Poziom 10  

Witam wszystkich.
    Potrzebuje kamerę aby od czasu do czasu sprawdzić co dzieje się w moim pokoju. Kamera będzie chodziła tylko w dzień wiec nie zależy mi na "nocnym widzeniu". W związku z tym kupiłem OVERMAX 3.3 z takiej aukcji:
    https://allegro.pl/kamera-wifi-ip-monitoring-...zBjNTk1YThjYzg4MWMzYTNjM2ZiZWI2MDlhMjIzYzg%3D

czy jest ktoś kto ma podobną i umie poustawiać wszystkie parametry. Instrukcja jest niby w języku polskim ale cieżko cokolwiek z niej zrozumieć. Czy ktoś podpowie jak ją poustawiac?

0 5
  • #2 01 Paź 2018 22:24
    dawidedziu
    Poziom 27  

No ale o co konkretnie chodzi? Podłączasz kamerę do sieci po LANie lub WiFi. Instalujesz apkę na telefon, wpisujesz/zczytujesz QRCode i powinno działać.

0
  • #3 01 Paź 2018 22:50
    k__krzycho
    Poziom 10  

Podłączyłem pod Wi-Fi i sam podgląd działa, ale za diabła nie umiem ustawic nagrywania. Po zainstalowaniu oprogramowania na przeglądarce chrome wyswietla się obraz z kamery, ale nie ma ikonki nagrywania, na IE wyświetla sie komunikat "OXC control that you installed, please downland the OCX controls, and install here". Po zainstalowaniu OCX nic sie nie dziele, albo czasem pokazuje się czarny ekran. Ewentualnie pojawia sie obraz z kamery z ikonka do nagrywania ale jest ona nieaktywna.

Kamera OVERMAX 3.3 nie nagrywaKamera OVERMAX 3.3 nie nagrywaKamera OVERMAX 3.3 nie nagrywa

0
  • #4 01 Paź 2018 23:03
    dawidedziu
    Poziom 27  

Ustawiałeś wg tej instrukcji?
    A na stronie masz oprogramowanie do jej konfiguracji Link

0
  • #5 02 Paź 2018 18:18
    makosuu
    Specjalista Sieci, Internet

Zobacz sobie rozszerzenie IE Tab do Chrome. Tak na marginesie można taniej kupić lepszą kamerkę.

0
  • #6 02 Paź 2018 20:07
    k__krzycho
    Poziom 10  

Najpierw zainstalowałem tylko program ze strony producenta to wyglądało to tak jak na zdjęciach które zamieściłem. Myślałem że coś mam ze sprzętem wiec zrobiłem format dysku C i zainstalowałem ponownie i to samo. Dopiero jak odczytałem posta od "Dawidedzia" ustawiłem tak przegladarkę jak sugeruje instrukcja "Dawidedzia", ale kompletnie nic nie ruszyło. Jest tak jak było :(

0
  Szukaj w 5mln produktów