Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor panasonic viera tx-50dxm710 i tajemnicza wtyczka flash

kobieta123 02 Oct 2018 18:40 972 4
    kobieta123
    Level 9  
    Dzień dobry
    Man panasonic viera, kupiony w zeszłym roku. Od jakiegoś czasu nie mogę oglądać filmów w internecie. Wlaczam jakiś film w sieci, reklamy normalnie lecą całe a kiedy zaczyna się film, to wyskakuje komunikat : Error loading media : file could not be played (załącznik).
    Z pół roku temu normalnie wszytko w sieci mogłam obejrzeć a teraz jest to cudo. Co z tym zrobić? Jeśli jest to jakaś blokada czy w tv da się przywrócić oprogramowanie do stanu fabrycznego? Pozdrawiam serdecznie Ania
  • Helpful post
    nomudrek
    Level 36  
    Proszę podać w tytule postu dokładny model telewizora. Trzeba sprawdzić na stronie producenta czy nie ma aktualizacji oprogramowania, jeśli jest dostępne zaktualizować.
    kobieta123
    Level 9  
    Cześć
    W załączniku model tv, ale jak kupiłam TV to nie było problemów z oglądaniem filmów online. Aktualizacja była już 3 krotnie i właśnie po drugiej aktualizacji nie da się oglądać w sieci. Może w aktualizacji jest jakaś blokada? Bo to tak wygląda. Wlaczam film lecą reklamy, zaczyna się czołówka filmu i po kilku sekundach wyświetla się komunikat.
    kobieta123
    Level 9  
    Mam prośbę o wytłumaczenie o co chodzi z tą wtyczka flash bo czuję się mocno zagubiona :)
    Jak pisałam wcześniej, ponad rok temu kupiłam TV i mogłam oglądać filmy online na cda, zalukaj itp serwisach. Od jakiegoś czasu nie mogę oglądać filmów w internecie bo pokazuje się komunikat : Error loading media : file could not be played.
    Zgodnie z sugestią napisałam do producenta aby wyjaśnił powyższą sytuację. Producent odpisał, iż model telewizora TX-50DXM710 nie jest wyposażony we wtyczkę flash.
    To jak to jest ze moglam oglądać filmy a raz nie??? To ta wtyczka flash była czy jej nie ma??
    Ma też na tv aplikacje you Tobe I pomimo braku wtyczki mogę oglądać filmy.
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    kobieta123 wrote:
    To ta wtyczka flash była czy jej nie ma??

Nie było jej nigdy , tylko serwisy filmów online zmienili sposób wyświetlania widocznie.