Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf bora Leon VR6 2,8 AUE - Potrzebuje schemat wtyczki cewki wysokiego napiecia

03 Paź 2018 19:55 444 2
  • Poziom 2  
    Witam tak jak w temacie. Potrzebuje schemat kostki podpięcia cewki silnika vr6 2.8 oznaczenie AUE kostka ma 5 pinów chciał bym wiedzieć do czego który kabel jakie napięcia powinny być i kiedy z góry dziękuje ;) Golf bora Leon VR6 2,8 AUE - Potrzebuje schemat wtyczki cewki wysokiego napieciaGolf bora Leon VR6 2,8 AUE - Potrzebuje schemat wtyczki cewki wysokiego napieciaGolf bora Leon VR6 2,8 AUE - Potrzebuje schemat wtyczki cewki wysokiego napiecia
  • Poziom 2  
    Witam ponownie schemat przydał się bardzo wszystko ogarnięte lecz mam uszkodzona kostkę 5 pinowa która się wpina do cewki można ja wpiąć w każdy możliwy sposób tam na cewce i na kostce są oznaczenia przewodów od 1 do 5 i moim zdaniem powinno się to podpiąć w kostce o na cewce aby były te same numerki lecz jak tak robię pali mi bezpiecznik z kompa silnika lecz jak włożę ja nie pokolei tzn kostka 12345 i na cewkę 54321 wtedy nie pali wszystko działa lecz nie wiem czy nie zmieni to kolejności ułożenia kabli na poszczególny cylinder ktoś pomoże ?